Ana Sayfa Kartlar Akbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Akbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Akbank kullanıcıları için önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Akbank banka sahiplerinin banka kartı ve kredi kartı olmak üzere iki ayrı kartları bulunmaktadır. Akbank şifre almak isterseniz, SMS, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı gibi önemli bankacılık işlemleri üzerinden halledebilirsiniz. 

Aşağıda vereceğimiz bilgilerle birlikte rahatlıkla kart şifresi alabilmeniz mümkün olacaktır. 

Akbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Almanın Yöntemleri

Şubeye gitmeden aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak kart şifresi almanız mümkün olacaktır. 

1. Sms ile şifre alma: KKSIFRE yazdıktan sonra boşluk bırakıp şifre almak istediğiniz kartınızın son 4 hanesini 4425’e yollayın. Böylelikle sms ile şifre alma işlemleriniz tamamlanmış olur. İlk aşamadan itibaren şifrenizi SMS ile almanız kolay olmaktadır. Bu aşamaları hem kredi kartınız hem de banka kartınız için uygulayabilirsiniz. 

2. İnternet şubesinden şifre alma: Şifre almak için aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak Akbank kartlarınızın rahatlıkla şifre alabilmeniz mümkün olacaktır. Akbank Direkt > kartlarım > Şifre > Güvenlik > Şifre Belirleme adımına gelerek kolaylıkla şifrenizi alabilirsiniz. Bunlar için internet bankacılığı yapmanız mümkün olacaktır. 

3. Müşteri hizmetlerinden: Akbank banka kartınız ya da kredi kartınız için şifre almak istiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak da rahatlıkla şifre alabilirsiniz. Bunun için Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25’i arayarak yeni kart şifresi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz