Ana Sayfa Kartlar Yapı Kredi Worldcard Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Worldcard Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası dikkat çeken bankalardan biri olmaktadır. Bu yazımızda da sizlere kart yenileme işlemlerini nasıl yapabileceğiniz konusunda önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Aşağıda yer alan bilgilerle birlikte kartınızın kayıp olması, kartınızın çalınması, kartınızın kırılması ya da kartınızın son kullanma tarihinin geçmesi gibi durumlarda kartınızı yenileyebilirsiniz. Bu yenileme işlemlerinde müşteri hizmetleri ve banka yetkilileriyle rahatlıkla görüşebilmeniz de mümkün olacaktır. 

Yapı Kredi Worldcard Kart Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Yapı Kredi Worldcard kart yenileme işlemleri için aşağıda var olan bilgilerle rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şubelere yeni kart başvurusu yapabilirsiniz: Kredi kartı hizmeti aldığınız bankanın herhangi bir şubesine giderek durumu anlatabilir ve yenisini talep edebilirsiniz. Kart yenileme talebi sırasında kartınızın kayıp olduğunu ya da kartınızın son kullanma tarihinin geçtiğini belirtmeniz gerekecektir. 

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz: Kredi kartı konusunda hizmet aldığınız bankanın şubesine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak “kartım kırıldı” şeklinde konuşmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda da kartınızın kayıp ya da çalıntı durumunda olduğunu da arayarak müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.  Bu ifadeleriniz sonrasında sizlere birkaç güvenlik sorusu sorulacak ve başvurunuz alınacaktır. Kartın size ait olduğu teyit edildikten sonra gerekli işlemler başlatılacaktır.

Müşteri hizmetleri olarak Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 0444 olmaktadır. Bu numara üzerinden müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz