Ana Sayfa Kartlar Vakıfbank Worldcard Limit Arttırma ve Düşürme

Vakıfbank Worldcard Limit Arttırma ve Düşürme

Vakıfbank bankası ülkemizde en çok kullanılan bankalardan biri olmuştur. Çiftçiye ve emeklilere verdiği avantajlardan dolayı ülkemizde sıkça kullanılmaya ve kredi kart sahipleri artmaya başlamıştır. Bu kadar dikkat çeken bir banka olan Vakıfbank bankasının kredi kartı da oldukça dikkat çekmektedir. Birçok indirim ve taksit avantajlarından müşteriler her alışverişlerinde yararlanmaya başlamışlardır. 

Ödeme konusunda zorluk çeken kişilerin kredi kartı limiti arttırma genellikle banka tarafından izin verilmemektedir. Böyle durumlarda bu kişilerin kredi kartı limitlerini düşürmeleri gerektiğini hatırlatmak isteriz. Aşağıda hem kredi kartı limit arttırma hem de kredi kartı limit azaltma konusunda önemli bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Vakıfbank Worldcard Limit Arttırma

Bu yazımızda sizlere Vakıfbank Worldcard limit arttırma işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizden bahsedeceğiz. Ama yukarıda da belirttiğimiz gibi mutlaka bu işlemleri gerçekleştirmek için ödemelerinizi tam zamanlı yapmanız gerektiğini unutmayınız. Ödemeleriniz tam zamanlı ve uygun yapılmalıdır. Ancak o zaman Vakıfbank Worldcard’ınızın limit arttırma isteğinize onay verecektir.

  • Vakıfbank şubeleri kredi kartı limit arttırma taleplerini kabul ediyor. Şubelerden herhangi birine giderek yazılı bir dilekçe ile limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vakıfbank telefon bankacılığı ile de kredi kartı limit yükseltme talebinizi bankaya iletmeniz mümkün. Bunun için Vakıfbank’ın 0 850 222 0 724 numaralı telefon hattını aramanız yeterli olacaktır.
  • Vakıfbank internet bankacılığı uygulaması da limit artırım taleplerinin iletilebileceği yollardan biridir. Müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak kredi kartınızın limitinin yükseltilmesi için bankanıza talebinizi internetten online olarak da iletebilirsiniz. Ancak sizden gelir belgesi gibi bazı belgeleri en yakın şubeye iletmeniz istenebilir.  

Vakıfbank Worldcard Limit Düşürme

Eğer limitinizden memnun değil ve düşürmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımlarla birlikte oldukça kolay bir şekilde limit düşürme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Vakıfbank şubelerine gelerek limit düşürmek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Vakıfbank şubesinde yetkililer sizlere yardımcı olacaklardır.

Müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724 numaralı telefon üzerinden de müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşerek limit düşürmek istediğinizi belirtmelisiniz. Müşteri hizmetleri yetkilileri sizlerin limitini belirtilen miktarlarda düşürebilmektedirler. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz