Ziraat Bankası Maximum Kart Temassız Ödeme Açma ve Kapama

Ziraat Bankası Maximum Kart Temassız Ödeme Açma ve Kapama
4 Şubat 2020 22:54 | Son Güncellenme: 4 Şubat 2020 22:55
1
A+
A-

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte hızlı ödemeler ve hızlı işlemler arayışı içerisinde olduk. Bankalarda her geçen gün teknolojiye entegre bir şekilde kendilerini yenilemektedirler. Buna bağlı olarak reklamlarda da sıkça adından söz ettiren temassız ödeme özelliği gelmiştir. 

Temassız Ödeme Özellikleri Nedir?

Temassız ödeme özellikleri kartınızda bulunan bir çip ile gerçekleştirebileceğiniz ve sadece pos makinesine kartınızı göstermenizle ödeme işleminin tamamlanması özelliğidir. Temassız ödeme işlemleri ile birlikte rahatlıkla alışverişlerinizi gerçekleştirebilecek ve zaman harcamayacaksınız. Şimdi sizler için bu özelliği nasıl açabileceğinizi ve nasıl kapatabileceğinizi göstereceğiz.

Ziraat Bankası Maximum Kart Temassız Ödeme Açma

Ziraat Bankası temassız kredi kartlarınızı Bkm Express sistemine tanımlatabilir, cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreniz ile, Bkm Express’e üye olan yerlerde alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Temassız kredi kartlarınızı da Ziraat Bankası şubelerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile durumu görüşerek, halledebilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kart Temassız Ödeme Kapama

Birçok yeniliğiyle müşterilerine kolaylıklar ve fırsatlar sunan ziraat bankası temassız özelliği bulunan Bankkart Combo kredi kartını kullanmanız dahilinde herhangi bir kart aidatı vs. almamaktadır. Yine de kapatma ve çalınma gibi durumlarda daha öncede bahsettiğimiz gibi 0850 220 00 00 numaralı hattan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak Ziraat Bankası kredi kartı temassız özelliğini kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Trabzon evden eve nakliyat dedi ki:

    Teşekkür ederim