Ana Sayfa Krediler Emekliye Faizsiz Kredi Vakıfbank Şartları Kefilsiz

Emekliye Faizsiz Kredi Vakıfbank Şartları Kefilsiz

Emekliye Faizsiz Kredi Vakıfbank Şartları

Emekliye faizsiz kredi Vakıfbank şartları nedir, kefilsiz kredi nasıl çekebilirim ? En kolay kredi veren banka hangisi emekliler için faizsiz kredi Vakıfbank şartları nedir ? Sms ile emekli kredisi başvurusu yapmanın püf noktaları nedir kaç günde sonuçlanır limitleri ve faiz oranları hakkında teknik bilgiler.

Emekliye Faizsiz Kredi Vakıfbank Şartları

Emeklilik en garanti gelir kaynağıdır. Kredi çekeceğiniz banka sizden hayat sigortası isteyecektir. Emekli maaşınızı aldığınız hesaba kredi çekmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Devletin dile getirdiği emekliye faizsiz kredi henüz kullanılmaya başlanmadı. Bir çok emekli tarafından yakından takip edilen konu da henüz bir gelişme yok. Şuan için Vakıfbank şartlarını yerine getirerek düşük faizli emekli kredisi kullanabilirsiniz.

Emekliye Kredi Vakıfbank Şartları

Emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız 50,000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. 60 Aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı veren devlet bankası öncelikle maaşınızın Vakıfbank’a gelmesini istiyor. Ayrıca Vakıfbank’a sadece maaşınızı taşımanız karşılığında size özel teklifler de sunuyor. En az iki yıl maaşınızı başka bankaya değiştirmeyeceğinizi taahhüt ederseniz nakit küçük miktarda para kazanıyorsunuz.

Emekliye Faizsiz Kredi Vakıfbank

Emekliye Kredi Vakıfbank Faiz Oranları

Faizsiz kredi henüz devlet tarafından onaylanmadı. Vakıfbank emekliye kredi oranları ihtiyaç kredisi adı altında 2,49 oranında veriliyor. 60 Aya kadar taksitlendirme yapabiliyorsunuz. 60,000 TL tutarına kadar kredi kullanabiliyorsunuz ancak full limit için sadece emekli maaşı yetersiz kalıyor. Yanında kira geliriniz yada mevduat hesaplarınız gibi güçlendirici nedenler aranıyor. Sadece emekli maaşı ile ne kadar kredi çekebilirim diye merak ediyorsanız 35,000 TL ye kadar rahatlıkla onaylanıyor ancak kredi geçmişinizin temiz olması gerekiyor. Kredi kartı ödemeleriniz tek tek inceleniyor. Gecikmelerin olması durumlarında size negatif olarak dönüyor.

Emekliye Faizsiz Kredi Vakıfbank

Devletten onay bekleyen bu proje meclis onaylamasından sonra halkın kullanımı için resmi gazetede yayınlanacak. Şuan Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik durumda emeklilere faizsiz kredi meclis oylamasına sunulması yakın tarih olarak görülmüyor. Emeklilere sadece Vakıfbank değil tüm bankaların en sevdiği kredi modelidir. Emekli maaşı en garanti gelir kaynağıdır ancak tutarın düşük olması krediyi limitliyor. Yanında konut tapusu yada ekstra gelir sunmanız durumunda çok iyi krediler çekebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz