Ana Sayfa Bankacılık Denizbank ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma

Denizbank ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma

Denizbank müşterileri çoğu zaman ATM’den nasıl para yatıracakları konusunda sorun yaşamaktadırlar. Bu konuda sizlere önemli bilgiler vermek için bu yazımızı hazırladık. Aşağıda vereceğimiz bilgiler sayesinde rahatlıkla ATM’den başkasının hesabına para yatırma işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Para yatırma işleminde karşı tarafın bilgilerini almanız güvenli bir şekilde işinizi halletmenize yardımcı olacaktır.

Para yatırırken karşı tarafın iban numarası ve hesap numarasını mutlaka almanız gerektiğini de unutmayınız. Böylelikle hızlı bir şekilde yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer internet bankacılığı kullanıyorsanız, havale ve eft gibi işlemlerle dakikalar içerisinde telefonunuzda istediğiniz hesaba para gönderme işlemini halledebilirsiniz. Bunun için ATM’ye gitmenize gerek yoktur. Ama bizler de sizin için ATM’den nasıl para gönderebileceğinizi alt kısımda yer verdik.

Denizbank ATM’den Başkasının Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

Denizbank ATM’den başkasının hesabına para yatırmak istiyorsanız, aşağıda yer alan adımları tekrarlamanız yeterli olacaktır.

  1. ATM’nin Giriş tuşuna basarak kartsız işlemler menüsüne girin.
  2. Buradan Hesaba Para Yatırma seçeneğine basın.
  3. Açılacak sayfaya kendi T.C. kimlik numaranızı eksiksiz bir şekilde yazın.
  4. Bu aşamada sonra şube kodunu ve hesap numarasını hatasız bir şekilde ekrana girin.
  5. Hesap numarasının doğruluğunu kontrol edin ve parayı, para yatırma bölümüne bırakın.
  6. İşlemi onaylayın ve ATM tarafından size verilen bilgi fişini alın. Böylece olası hatalarda, söz konusu fiş ile gerekli itirazları yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz