Ana Sayfa Bankacılık Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İnternet bankası kullanımı internet ve teknoloji kullanım oranlarının artmasıyla birlikte artmıştır. Öyle ki artık bir çok işlemlerinizi hiç uğraşmadan ya da banka şubesine gitmeden hızlıca oturduğunuz yerden tek tık ile yapabilmektesiniz. Yapabildiğiniz işlemler eft, havale ve fatura ödeme gibi oldukça önemli işlemlerden biri olmaktadır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için uygulama üzerinden hesabınıza girmeniz gerekmektedir. 

Bu yazımızda sizlere Burgan bank internet bankacılığı şifrenizi nasıl alabileceğinizi, sim kart blokenizi nasıl kaldırabileceğinizi ve diğer bir yandan da unutulan şifrenizi nasıl yenileyebileceğinizi göstereceğiz. 

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır

Eğer daha önce internet bankacılığı kullanmadıysanız ve bu ilk olacaksa kesinlikle bir internet bankacılığı şifresine ihtiyacınız vardır. Bu şifre sizin kart şifreniz değildir. Yani hiçbir işlem yapmadan kart şifrenizi girerek internet bankacılığına ulaşamazsınız. 

Burgan bank internet bankacılığı şifre oluşturmak istiyorsanız ilk olarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilileri sizlere bu konuda önemli bilgiler verecektir. 

Diğer önemli adım ise müşteri hizmetlerini aramadan internet üzerinden yeni şifre oluşturabilirsiniz. Yeni şifre oluşturmak için Burgan Bank’ın özel internet sayfasına girmelisiniz. Bireysel müşteri iseniz, bireysel müşterilerimiz kısmından da yeni kullanıcı oluştur segmesine tıklamanız gerekecektir. Yeni kullanıcı oluştururken internet bankacılığı şifrenizi de rahat bir şekilde belirleyebilir ve bu şifreyle internet üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

  1. Burgan Bank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Eğer banka kaydında var olan telefonunuzu başka bir operatöre taşıdıysanız, bankalar sim kart blokesi koyabiliyorlar. Sim kart blokeniz olursa telefonunuzla birçok işlemi gerçekleştiremez online sisteme giremez ve internet üzerinden alışverişlerinizde büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 

Burgan Bank çağrı merkezi: 0 850 222 8 222 numaralı çağrı merkezini arayarak, sim kart blokesi kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

  1. Burgan Bank Unutulan Şifre Yenileme 

Eğer şifrenizi unuttuysanız sistem üzerinden şifremi unuttum kısmına tıklamanız gerekmektedir. Birkaç önemli güvenlik adımından sonra unuttuğunuz şifre yerine yeni bir şifre belirleyebilir ve yeni şifre ile tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz