Ana Sayfa Bankacılık Anadolubank WorldCard Başvurusu ve Kampanyaları Özellikleri

Anadolubank WorldCard Başvurusu ve Kampanyaları Özellikleri

Anadolubank, ülkemizde yasal olarak faaliyet gösteren bir banka kuruluşudur. Türkiye’nin her noktasında şubesi olmadığı için çok popüler bir banka olmasa da diğer bankalar gibi kredi, kredi kartı ve diğer tüm bankacılık hizmetlerini vermektedir. Yine diğer bankalarda olduğu gibi, Anadolubank’ın dijital bankacılık hizmeti bulunmaktadır ve kredi, kredi kartı gibi hizmetlere şubeye gitmeden de başvuru yapılabilir. Bu yazımızda ise Anadolubank’ın sunmuş olduğu kredi kartı hizmetlerini ve bu hizmetlere nasıl başvuru yapılması gerektiğini detaylıca anlatacağız.

Anadolubank’ın kredi kartları Worldcard özelliklerine sahiptir ve bu kartlarla anlaşmalı noktalardan yapılan alışverişlerde WorldPuan kazanmak mümkündür. Bankanın müşterilerine özel olarak sunduğu 3 farklı kredi kartı tipi bulunmaktadır ve bunlar; Classic Worldcard, Gold Worldcard ve Platinum Worldcard kredi kartlarıdır. Bu kredi kartlarının aidat ücreti ise birbirlerinden farklıdır. Her kredi kartının kullanım süresi 3 yıl olmakla birlikte 200.000’i aşkın anlaşmalı noktalardan alışveriş yapılabilmektedir.

Anadolubank Classic Worldcard

Bu kredi kartının limiti en fazla 1500 TL olarak belirlenmiştir. Kredi kartının yıllık kart aidat ücreti 75 TL, ek kart ücreti ise 35 TL’dir. Kredi kartının ödemeleri İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’lerden yatırılabilir. Kredi kartının limiti düşük olduğu için yasal takipte olmayan ve borç/limit oranı çok yüksek olmayan herkes karta başvuru yapıp onay alabilir.

Anadolubank Gold Worldcard

Bu kredi kartının limiti 1500 TL ile 3500 TL arasındadır ve kart için gelir bilgisi şartı bulunmaktadır. Kartın yıllık kart aidat ücreti 93 TL, ek kart ücreti ise 43 TL’dir. Classic Worldcard’ın sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.

Anadolubank Platinium Worldcard

Anadolubank’ın sunmuş olduğu en yüksek limitli kredi kartıdır. Esnaflar, işletme sahipleri ve yüksek gelir elde eden kişilerin başvurduğu bu kredi kartının limiti 3500 TL ve üzeridir. Kartın yıllık kart aidat ücreti 106 TL, ek kart ücreti ise 50 TL’dir. Platinium Worldcard’ın temel amacı, Anadolubank müşterilerin kart ile yurt içi ve yurt dışı harcamalarında sorunsuz şekilde kullanmasıdır.

Anadolubank’ın kredi kartı hizmetlerinden asgari ödeme tutarı %30’dur. Kredi kartı ve nakit avans faizi %2,15’tir. Kredi kartının hesap kesim tarihinden sonra ödeme yapılması durumunda gecikme faizi işletilmektedir ve bu faiz oranı %2,65’tir.

Kredi kartına İnternet bankacılığı aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz gibi herhangi bir Anadolubank şubesinden de başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı için aranan şartlar arasında ekstra bir şart bulunmamakla birlikte kart başvurularındaki sorgulama işlemi diğer bankalara göre daha esnektir. Anadolubank kredi kartlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için 0850 222 5550 numaralı hat üzerinden arama yapmanız yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz