Ana Sayfa Bankacılık Garanti Bankası Bonus Puan Kullanılan İnternet Siteleri

Garanti Bankası Bonus Puan Kullanılan İnternet Siteleri

Ülkemizde faaliyet gösteren en önemli bankalardan olan Garanti Bankası, kredi kartı hizmetlerini Bonus Card çatısı altında vermektedir. Bu kartı kullanan kişiler üye iş yerlerinde alışveriş yaptıklarında Bonus puan kazanmaktadır. Her Bonus Card’ın bonus puan kazanma oranı farklı olsa da 4000 TL’nin üzerinde yapılan harcamalarda %50 daha fazla puan kazanma şansı bulunmaktadır.

Kazanılan bonus puanlar yine üye iş yerlerinde kullanılabilir. Bu puanlarla fatura ödenebileceği gibi herhangi bir harcamada bedava olarak yapılabilir. Bonus puan kazanmak için üye iş yerlerinin POS’larında harcama yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu yazımızda ise Bonus Puan kullanılan İnternet sitelerini ve üye iş yerlerini paylaşacağız.

Bonus puan kullanılan marketlerin başında; A101, Migros, Kipa ve Şok gibi ülkemizin birçok noktasında hizmet veren marketler gelmektedir.

Mağaza olarak ise; Teknosa, LC Waikiki, Boyner ve Media Markt gibi mağazalarda bonus puan kullanılabilmektedir. Bu mağazaların fiziksel şubelerinden alışveriş yapılabileceği gibi İnternet sitelerinden de alışveriş yapılabilir.

Bonus Puan Kullanılan İnternet Siteleri

İnternet sitelerinde bonus puan kullanarak alışveriş yapmak istiyorsanız n11, hızlıal, Teknosa, Morhipo, Markafoni ve idefix gibi siteleri tercih edebilirsiniz. Akaryakıt istasyonları olarak ise; Total, BP, Petrol Ofisi ve Opet gibi akaryakıt istasyonlarında bonus puanlar hem kazanılabilir hemde kullanılabilir.

Bonus puan kazanmak için kampanyaları sürekli olarak takip etmelisiniz. Bonus.com.tr adresine girdiğinizde “Kampanyalar” sekmesine tıklayın. Mevcut kampanyaların sayısı çok olduğu için kampanyalar; Giyim, Akaryakıt, Turizm ve Elektronik gibi kategorilere ayrılmıştır. Hangi kategoride harcama yapacaksanız ilgili kategoriye tıklayarak kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Örneğin, “Ramazan’a Özel” kampanyasıyla akaryakıt harcamalarımızda 70 TL bonus puan kazanabilirsiniz. Teknosa’da 12 aya varan taksitlerle harcama yapabilir ve Bonus puan kazanabilirsiniz. Kampanyalar sürekli olarak değiştiği için takip etmeniz gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz