Ana Sayfa Bankacılık Yapı Kredi Bankası ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma

Yapı Kredi Bankası ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma

Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunduğu özel imkanlar sayesinde her geçen gün Pazar payını arttırmaktadır. Özellikle de para gönderme ve para çekme işlemlerinin hızlılığı ve internet bankacılığı uygulamasını geliştirmesiyle birlikte adından sıkça söz ettirmektedir.

Bizler de gelen sorular üzerine Yapı Kredi Bankası ATM’den nasıl başkasının hesabına para yatırabileceğinizi hazırladık. Aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda dakikalar içerisinde para yatırma işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Bununla birlikte zamandan tasarruf etmek isterseniz sizler de ATM yerine internet bankacılığı uygulamasını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı uygulamasıyla birlikte dakikalar içerisinde para yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para yatırma işleminizin yanı sıra internet bankacılığı ile birlikte birçok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ama yine de sizlere bu yazımızda nasıl ATM üzerinden para yatırabileceğinizi hazırladık.

Yapı Kredi Bankası ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma Adımları

Aşağıda var olan adımlarla birlikte dakikalar içerisinde başkasının hesabına para yatırabilirsiniz. 

Giriş tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekranda bulunan seçenekler arasından para yatırma butonuna basın. 

Para yatırma butonuna bastıktan sonra sistem sizden TC kimlik numaranızı isteyecektir. İlgili kısma 11 haneli TC kimlik numaranızı girdikten sonra tekrar giriş tuşuna basın ve karşınıza çıkan yapmak istediğiniz işlemi seçin ekranında hesap numarası ile butonuna basın. Hesap numarası ile işlem yapmak istediğinizi belirttikten sonra sistem bir sonraki ekranda sizden hesap numarasını girmenizi isteyecektir. 

Karşınıza çıkan ekranda hesap numarasını girerek, para yatıracağınız hesaba ait bilgilerin ekrana gelmesini bekleyin.  Daha sonra para yatırma işleminizi tamamlamış olacaksınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz