Ana Sayfa Bankacılık Bank Pozitif İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Bank Pozitif İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Bu yazımızda son zamanlarda birçok insanın kullandığı Bank Pozitif için önemli bilgiler vermeye çalışacağız. İnternet bankacılığı ile artık birçok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bizler de internet bankacılığı girişi için önemli olan internet bankacılığı için nasıl şifre alacağınızı ve var olan sim kart blokesini nasıl kaldırabileceğinizi, unutulan internet bankacılığı şifrenizi nasıl yenileyebileceğinizi anlatmaya çalışacağız. 

Bank Pozitif İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için internet bankacılığı şifresine ihtiyacınız vardır. Bunu internet sitesi üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı adı ve Şifre almak için başvururken Bank Pozitif de kayıtlı cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz. Çünkü işlemlerinizi bankada kayıtlı olan telefon üzerinden gerçekleştirilecektir. Bilgileriniz SMS mesajı olarak bu telefona gönderilecektir. Kredi kullandığınız dönem sonrasında Bankada kayıtlı mobil telefon numaranız değişti ise, Bank Pozitif müşteri temsilci ile görüşmeniz gerekmektedir. 

Genellikle bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri sizleri aramaktadır.  Cep telefonu değişikliği talebinizi mesajmerkezi@bankpozitif.com.tr adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz. Bankada kayıtlı telefon numaranız banka tarafından güncellendikten sonra, işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Bank Pozitif Sim Kart Blokesi Kaldırma

Bank Pozitif’de var olan telefonunuzu farklı bir operatöre taşıdıysanız muhtemelen bankanız tarafından sim kart blokesi konulacaktır. Eğer bank pozitif hesabınız üzerinde yer alan sim kart blokesini kaldırmak istiyorsanız, müşteri hizmetleri ile görüşmenizi öneririz. Müşteri hizmetleri ile görüştüğünüz esnada size bir iki tane önemli güvenlik sorusu iletecektir. Bu güvenlik sorularından biri de anne kızlık soyadı olmaktadır. Bu güvenlik aşamalarını geçtikten sonra sim kart blokesini başarılı bir şekilde kaldırmış olursunuz. 

Bank Pozitif Unutulan Şifre Yenileme

Hesabınıza girmek istediniz ama şifrenizi unuttuğunuzu mu gördünüz? İşte bu gibi durumlarda uygulama üzerinde bulunan şifremi unuttum kısmından internet bankacılığı şifrenizi yenileyebilirsiniz. Diğer bir yandan da müşteri hizmetlerini arayarak unutmuş olduğunuz internet bankacılığı şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz. Yukarıda yer alan adımlarla oldukça hızlı bir şekilde unutulan şifreyi yenilemiş olursunuz. 

Bank Pozitif müşteri hizmetleri telefon numarası ise (0216) 538 25 25 olmaktadır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz