Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? TEB İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

TEB İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

TEB bankacılığını internet üzerinden kullanmak isterseniz, mutlaka internet bankacılığı şifreniz olması gerekmektedir. Eğer internet bankacılığı şifresi olmazsa, TEB’i internet üzerinden giriş yapmanız mümkün olmamaktadır. 

Tüm para işlemleri ve fatura ödeme işlemleri gibi önemli işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz de mümkün olmaktadır. İnternet bankacılığı şifrenizi belirlerken mutlaka dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi ise kesinlikle şifrenizin sizden başka kişiler tarafından bilinmemesi gerekmektedir.

TEB İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

İnternet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız, birkaç adımda alabilmeniz mümkün olacaktır. CEPTETEB İnternet Şubesi şifrenizi teb.com.tr veya wap.teb.com.tr Anında Şifre kısmına girmeniz gerekmektedir. Anında şifre kısmından internet bankacılığı için şifrenizi almanız mümkün olacaktır. Bununla beraber TEB Şube ve ATM’lerinden rahatlıkla yapabilmeniz de mümkün olmaktadır. 

ATMlerden giriş yaparak internet bankacılığı şifrenizi berlileyebilirsiniz. Bununla beraber 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden sırasıyla 4 ve 3’ü tuşlayarak kolayca şifrenizi alabilmeniz de mümkün olmaktadır. Bankacılık işlemlerinizi online olarak aldığınız şifre ile anında gerçekleştirebilirsiniz. 

TEB internet bankacılığı işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için, belirlediğiniz şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız gerekmektedir. Ayrıca şifrenizi belirlerken mutlaka herkesin bilmediği bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Cep telefonu numaranız değiştiyse yenisini mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. 

TEB Sim Kart Blokesi Kaldırma

TEB bankanıza kayıtlı olan cep telefonu numaranızı başka bir operatöre kaydırırsanız, cep telefon numaranıza sim kart blokesi gelebilir. Eğer cep telefonunuza sim kart blokesi gelirse birçok işlemlerinizde sorun yaşayabilirsiniz. İnternet bankacılığı giriş için sorun yaşayabilirsiniz. 

CEPTETEB İnternet Şubesi’ne girişte kart bilgileriniz ile, Çağrı merkezi üzerinden kart ve kişisel bilgileriniz ile, teb.com.tr / Anında Şifre adımından yeni şifre alarak, TEB Şubelerinden SIM kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

TEB Unutulan Şifre Belirleme

TEB şifresini unuttuysanız birkaç adımda yeni şifrenizi belirlemeniz de mümkün olacaktır. İnternet bankacılığı üzerinden yeni şifre belirleyebilir ya da müşteri hizmetleri numarasından rahatlıkla müşteri hizmetleri yetkilileriyle görüşerek unuttuduğunuz şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

Bununla beraber TEB şubelerine giderek, diğer sorunlarınız ve bankacılık ile ilgili tüm sorunlarınızı yöneltebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz