QNB Finansbank Hakkında Bilgiler

QNB Finansbank Hakkında Bilgiler
7 Aralık 2020 21:22
0
A+
A-

1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka, mevduat bankası olarak hizmet vermektedir. Bankanın yönetimi Katar Merkez Bankası’na aittir. Fiba Holding bünyesinde kurulan banka, 2016 Haziran’da Kazar Markez Bankası’na satıldı ve QNB Finansbank adını aldı. ‘Herkese Lazım Bi’Finansçı!’ sloganıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Dijital Köprü

Bu projede banka, müşterilerine Ön Muhasebe Programları, İnsan Kaynakları Yönetimi, NeoVade, Mutabakat İşlemleri, e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi gibi hizmetler sunar.

NeoVade, borçlusu veya temin edilecek parası olduğunuz e-Faturalarınız için, vade tarihinden daha önce veya daha sonra ödenmesine yönelik seçenekler sunabileceğiniz bir ticari oluşum platformu.

Bu platformda oluşturduğunuz teklifleri karşı tarafla paylaşabilir, tekliflerin kabul veya red takibini yapabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz veya tedarikçileriniz ile daha hızlı ve etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Bu projede kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise İnsan Kaynakları Yönetimi. Bu seçenekte firmanızın 60 çalışanına kadar 2022 yılının sonuna dek ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bu sayede güvenli bir veri depolama aracına sahip olabilir, Bulut tabanlı altyapı sayesinde kayıt anında kullanım yapabilir ve anında sınırsız desteğe ulaşabilirsiniz.

Banka veri güvenliği konusuna önem vermiş ve bu konuda uluslararası sertifikalar kazanmıştır. Güven probleminiz olmadan bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bunun için bankayla telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Sigortalar

QNB Finansbank, bu projede müşterilerine, Ticari Kasko, Yangın Sigortası, Mühendislik Sigortası, Ticari Sorumluluk Sigortası, Ticari ve Kurumsal Kredi ve Alacak Sigortaları gibi hizmetler sunar.

Ticari aracınızda meydana gelebilecek sürpriz maliyetler için önlem alabilirsiniz. İstenmeyen durumlar karşısında alacağınız teminat ödemeleri, araçlarınıza hem hareket halindeyken hem de durma halindeyken banka tarafınca sağlanan güvenlik, sizin talebinize göre tek araç veya filo kaskosu gibi seçenekler sunulmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için dilediğiniz QNB Finansbank şubesine gidebilir, şirket ünvanı ve Vergi Kimlik Numarası ile e-mail üzerinden iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank sayesinde hem iç hem de dış ticari faaliyetlerinizi garanti altına alabilirsiniz. Alıcılardan kaynaklanan gecikmeleri, ödeme işlemlerinizin aksamasını banka sayesinde huzurla yürütebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

Banka bu konuda müşterilerine, 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi, Tanışma Kredisi, Kolay Ödemeli İhtiyaç Kredisi, Doğum Günü Kredisi gibi teklifler sunar.

Müşteri bu teklifleri ayrıntılı olarak öğrenmek veya başvuru yapmak için QNB Finansbank şubelerini kullanabilir veya telefon ile iletişime geçebilir.

Banka, 10.000 TL için 60 ay taksitle %0,89, %1,04 veya %1,43 oranında aylık faizlerle kredi vermektedir.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisinde ise 57 ay taksitle yine %0,89, %1,04 veya %1,43 oranında aylık faizlerle kredi vermektedir.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.