Ana Sayfa Krediler Akbank Söke Şubesi Kredi Başvurusu ve Şartları

Akbank Söke Şubesi Kredi Başvurusu ve Şartları

Akbank Söke Şubesi Kredi Başvurusu ve Şartları

Aydın’da bulunan Akbank Söke Şubesi kredi başvurusu ve şartları için ön hazırlık sitemizden yapabilirsiniz. Aydın Akbank şubeleri arasında en anlayışlı ve yardımcı olan Söke şubesi kredi alanında kendi adını kısa zamanda rakip bankalara fark atarak duyurması ile biliniyor. Bireysel ve kobi olarak Söke şubesi kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde Akbank şubesi vardır ancak Söke Şubesi bir başkadır. Şubeye girişiniz ile kendi evinizde hissettiğiniz huzuru bulabilirsiniz. Müşterilerini boş çevirmeyi sevmeyen daima kredi anlamında ve farklı alanlarda yanında olan şubedir. Genel merkez tarafından takdir edilmiş bu takdiri müdür, çalışanlarına iletmiştir.Adresi Yeni Cami Mahallesi, İstasyon Caddesi No 6 üzerinde bulunan bankanın direk telefon numarası 0256 518 15 92, fax numarası ise 0256 518 43 93 .

Akbank Söke Şubesi Kredi Başvurusu

Akbank öğrenciye kredi veren bankalar arasındadır. Kredi bazından daha çok kredi kartı konusunda mutlaka boş çevirmeyecek şubedir. Eğer öğrenci iseniz ve bir miktar avansa ihtiyacınız var ise 1,000 TL’ye kadar kredi kartına Söke şubesinden sahip olabilirsiniz. Kredi faiz oranları 2,80 civarında seyir etmekte olup çekeceğiniz kredi türüne göre değişkenlik göstermektedir. Akbank konut kredisi seçeneğinde yüzde 2 faiz oranlarına yaklaşmaktadır. Dosya masrafı ve eksper ücretlerini minimum tutacağından emin olabilirsiniz.

Akbank Söke Şubesi Kredi Başvurusu

Akbank Söke Şubesi Mevduat Oranları

Elinizdeki parayı hem güvende hemde yüksek faizde değerlendirmek ister misiniz? Yüzde 22 mevduat faiz oranı ile paranız değer kaybetmesin. Günlük lazım olmayan paranız Akbank’ta durduğu her gün için faiz kazanır. Faizi kazanmak için saat 17:00’dan önce paranızı yatırmanız ve sabah banka açılış saatine kadar ellememeniz gerekiyor. İş çıkışında yatırdığınız paranız siz evinizde dinlenirken çalışsın sabah size kazandıklarını takdim etsin.

Akbank Direkt sayesinde tüm hesaplarınızı mobil aracılık ile yönetebilir hatta blockchain ile yurt dışına düşük maliyetli hızlı para transferi yapabilirsiniz. 48 saati bulan swift teknolojisini geliştiren Türkiye’de ilk banka Akbank ile tanışmak için sizleri Söke Şubesi‘ne bekliyoruz. Sizlerin ihtiyacı olduğu doğrultuda taşıt, konut, esnaf veya işlek kredi ile her daim sorunlarınıza çözüm olan banka da bir hesabınız olsun, hesabınızdaki paranıza günlük faiz konsun. Aydın Söke iline gelen bir nimettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz