Kredi Kartı Borçlarına Devlet Desteği 2019

Kredi Kartı Borçlarına Devlet Desteği 2019
8 Ocak 2019 14:00 | Son Güncellenme: 8 Ocak 2019 15:36
0
A+
A-

8 Ocak TBMM nin açılışı ile Tayyip Erdoğan 2019 yılı desteklerini açıkladı. Vatandaşların kredi kartı borcunu ödemekte zorlandığını analiz eden Cumhurbaşkanı kredi kartı borçlarına devlet desteği verme kararı aldı. Kredi kartı borçlarına Ziraat Bankası kredisi verilecek. Tüm kartlarınız tek bir hesapta düşük faiz ile kredilendirilecek. Kredi kartı borçlarına kredi veren banka.

Kredi Kartı Borcuna Ziraat Bankası Kredisi

Devlet Bankası Ziraat Bank devlet desteği ile yeni projeye imza attı. Özel bankaların da batık kredilerini kurtarmak için yardımcı olabilmek anlamında piyasayı rahatlatma planına imza attı. Herhangi bir bankada hatta birden fazla bankada olan birikmiş kredi kartı borçlarınızın ekstrelerini toplayıp Ziraat Bankasına gidiyorsunuz. Kredi kartı borçlarınızı taksitlendirmek istediğinizi söylüyorsunuz. Ziraat Bankası tek hamlede tüm kredi kartı borçlarınızı ödüyor. Size de ödeme yapılan tutar üzerinden düşük faizli kredi imzalatıyor. Yani Ziraat Bankasından kredi çekerek kredi kartı borçlarınızı bitirmiş oluyorsunuz. Aylık sabit ücretler ile de Ziraat Bankasına kredi borcunuzu ödemeye başlıyorsunuz.

Kredi Kartı Borcuna Ziraat Bankası Kredisi

Seçim Kampanyaları

İktidarın eli güçlü olduğu için halka güzel seçim vaatleri sunuyor. İhtiyaç sahiplerinin yanında olacağını gösteren Ak Parti devletten sosyal yardım olan 2,5 milyon vatandaş olduğunu söyledi. Yardım alan vatandaşlara devlet desteği artacağını söyledi. İlerleyen cümlelerde ise 80 TL ortalamada yardım alan vatandaşlara elektrik faturası desteği yapacağını açıkladı. Bunun ile de kalmadı kredi kartı borçlarına devlet desteği projesini sundu. Kredi kartı borçlarına Ziraat Bankası kredi vererek piyasalarda vatandaşı ve bankaları rahatlatmayı hedefliyor.

2019 Devlet Desteklerinin Döviz e Etkisi

Ardı ardına konkordato ilan eden firmalar büyük işsizlik oranları oluşturmaya başladı. Bazı ekonomistlerin kriz kapıda demesi hayra alamet değil. Artan işsizlik oranları kredi kartı ödemelerinde büyük aksatma oluşturdu. Şubat ayı itibari ile Türkiye Bankaları dış borç ödemeleri yapacak. Bu ocak sonu döviz kuru tahmini konusunda çok önemli. Çünkü bazı bankalar şubatı beklemeden döviz toplayabilir. Bu durum yüksek artışlara neden olacaktır. Merkez Bankası tarafından çıkan faiz düşürme söylentileri döviz kurunu 20-25 kuruş yukarı götürmeyi başardı.

2019 ocak sonu dolar tahmini

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borçları

Ziraat Bankası ile kredi kartı borçları artık tarih oluyor. Ödenmemiş borçlarınızı taksitlendirerek kurtuluyorsunuz ve size özel düşük faiz oranlarından yararlanıyorsunuz. Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı kredi kartı borçlarına kredi verecek olan Ziraat Bankası önümüzdeki hafta kredilendirme çalışmalarına başlayacak. En önemlisi ise yüksek faizli kredi kartı borcunuzun yerine taksitli düşük faizli kredi kullanabilecek olmanız. 24 Ay kredi kartı borçlarını taksitlendirmeniz durumunda 1,10 faiz oranı 60 aya kadar taksitlendirme yapmanız durumunda 1,20 faiz oranı ile Ziraat Bankası kredi veriyor.

En düşük faizli öğrenci kredisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.