Ana Sayfa Krediler Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi
Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

Ziraat bankası girişimciye değer kredisi kimlere veriyor sorusu salgın döneminde ekstra önem kazandı ve birçok iş yeri açacak olanı ilgilendiriyor. 

Girişimciye Değer Kredisi

Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan girişimciler için dikkat çeken bir kredi imkanı sunuyor. Geri ödemesi uzun vadeli bu Girişimciye Değer Kredisi 250 bin TL’ye kadar verilebiliyor.

Kobilere Destek

Küçük ve büyük ölçekli işletmelerin firmalarını büyütmek ya da  yeni bir iş yeri açmak için başvuracağı Ziraat girişimcilere destek kredisi uygun ödeme seçenekleri ile birçok kişi ve firmanın dikkatini çekmiş durumda. Son yıllarda yükselene faiz oranları nedeniyle zorda kalan kobiler için  geri ödeme zorlukları gündeme gelmiştir.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları

Girişimciye değer kredisi için Ziraat Bankası kredi  faiz oranları kredi çekilen miktara ve güncellemelere göre değişmekle beraber şu şekilde sıralanabilir:

12 aya kadar kredi vadesinde %0,88 aylık faiz oranı ve binde 3 komisyon oranı görülür. Aylık maliyet oranı %0,97 ve yıllık bu oran %12,33 olarak belirlenmiştir.

13 – 36 ay vadeli kredilerde aylık  faiz oranı %0,91 ve binde 3 komisyon oranı görülür. Yıllık maliyet oranı ve aylık bu oran 12 aya kadar olan miktarla aynıdır.

37 – 48 ay geri ödemesi olan kredilerde faiz oranı aylık %0,94 ve komisyon oranı binde 5’tir. Aylık maliyet oranı %1,01 iken yıllıkta bu oran %12,82 olarak görülür.

49 – 60 ay  vadeli kredilerde faiz oranı aylık: %0,96 ve binde 5 komisyon oranı görülür. Yıllık maliyet oranı %13,05 ve aylık maliyet de %1,03 oranındadır.

Kredi Miktarını Nasıl Belirlemeli?

Bankadan kredi çekmek için kredi miktarı konusunda kendi ihtiyaçlarınızı ve geri ödeme hesaplamanızı iyi yapmalısınız. Kobi kredisi geri ödemelerinde zorluk olduğu için çektiğiniz yeni kredilerde yapılandırma ve aylık ödenecek miktar gerçekçi olmalıdır. Aylık ödeme aksaması kredi notunuzun düşmesine ve kara listeye girerek uzun süre kredi çekmenize engel olabilir.

Ziraat bankası kredi çekmek için banka kredi miktarı ve kendi ödemelerinizde gelir düzeyi hesaplamalarınızı iyi yapmalısınız.

Küçük İşletmeler İçin Kredi Artısı

250  bine kadar çıkan banka kredisi özellikle küçük çaplı işletmelerin büyük oranda avantajına denebilir.  Son dönemlerdeki borçlarınızı ödemediyseniz, işletmenizde birden yetersiz alan nedeniyle genişleme gerekiyorsa bu kredi size ilaç gibi gelecektir. Bilindiği üzere salgınla beraber bazı sektörlerde daha yoğun bir odaklanma olduğu için gelişmek için kredi almak isteyebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz