Akbank Blockchain İle Para Gönderimi Ne Demek

Akbank Blockchain İle Para Gönderimi Ne Demek
13 Aralık 2018 23:23 | Son Güncellenme: 7 Ocak 2019 00:02
1
A+
A-

Bankacılık sektöründe yeni bir ilki başlatan Akbank Blockchain ile para gönderimi ne demek, yeni teknoloji nasıl çalışıyor ön bilgiler verdi. İlk defa İngiltere ile GBP para birimi üzerinden blockhain ile para gönderimine başladı. Akbank blockchain ile nasıl para gönderilir uygulamaları olarak tanıtımını yaptı.

Akbank Blockchain ile para gönderimi ne demek

Uluslar arası para gönderimi için swift kullanılıyordu. İşlemin tamamlanması 48 saate kadar sürebiliyordu. Bu durumda ticari çalışmalar zarar görebiliyor güven problemleri yaşanabiliyordu. Akbank blockchain ile nasıl para gönderilir uygulamaları olarak anlattı. Dünyada bir ilk olan teknoloji ilk olarak Türkiye – İngiltere arasında GBP para birimi üzerinden test edildi. Şuan kullanıcıların da gönderimine açılan Akbank blockchain teknolojisi ticari anlaşmalar için çok büyük kolaylık olacak. Swift para transferine göre çok daha hızlı para gönderim imkanı sunuyor.

Akbank Blockchain Ne Demek ?

Gelişen teknoloji dünyayı bütünleştirmekte ticaretleri kolaylaştırmaktadır. Günümüzde bir çok yerli firma yurt dışından kredi kullanabiliyor. İlerleyen anlaşmalar ile dünya üzerinde ülkeler arası ticarette büyük oranda artış bulunuyor. Artık dünya birleşiyor iş yapmak isteyenler için her alanda yardımcı olunuyor. Akbank Türkiye’de bir ilk ile uluslar arası para gönderimi konusunda hızlı transferi başlattı. Bu durumda iki ülke arasında daha az maliyetli para gönderimi de sağlanabilecek. Stander UK ile Akbank’ın yaptığı anlaşma doğrultusunda online bankacılık üzerinden bile yurt dışına hızlı para transferi yapabilmeniz mümkün. Akbank Blockchain Ne Demek merak edenler eğer online bankacılığı bulunuyor ise kullanabilir. Tamamı ile şuan için anlamı Türkiye’den İngiltere’ye hızlı para transferi sağlayan teknolojidir.

Akbank Blockchain Ne Demek

2019 Akbank Yenilikleri ve Kampanyaları

Akbank Türkiye’nin dünya ile ticaret yapabilmesinin yollarını açıyor. GBP/TRY üzerinde detaylı çalışmaları 2017 yılından beri devam ediyordu. Selfie ile Akbank Direkt hesabınıza girebilmeniz mümkündür. Yüz tanıma teknolojisi ile artık şifresiz hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Akbank yılbaşı kamyanyası ile para dağıtmaya devam ediyor. Kredi kartı son iki hanesi kadar chip para kazanıyorsunuz. Eğer 49 dan düşük rakama sahip iseniz üzülmeyin. Akbank her zaman müşterilerini düşünür minimum chip para ödülü 50 TL’dir. Akbank 2019 kredileri ile de dikkat çekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.