Ana Sayfa Kartlar Şekerbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Şekerbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Şekerbank kullanıcıları kartları geldikten sonra bu kartları kullanabilmek için şifrelere ihtiyaç duymaktadırlar. Şifrelerini belirleyebilmek için de bizler aşağıda önemli yollar gösterdik. Bu yollardan herhangi birini kullanarak rahatlıkla şifrenizi belirleyebilirsiniz. 

Şifrenizi belirledikten sonra, para çekme, para yatırma, alışveriş yapma gibi işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için kartınızı internet alışverişe açtırmanız gerektiğini de unutmayınız. Aynı zamanda da SMS ile şifre aldıktan sonra bankamatiklerden şifrenizi onaylatmanız gerektiğini de sizlere hatırlatmak isteriz. 

Şifrenizi belirlerken herkes tarafından rahatlıkla bilinecek şeylerden kaçınmalısınız. Özellikle de doğum tarihiniz, tuttuğunuz takımın tarihi ya da sıralı sayıları şifrelerinizde kullanmayınız. Şifrenizin sadece size özel olduğunu unutmamalı ve kimseyle yeni şifrenizi paylaşmayınız. Gelin sizlerle birlikte Şekerbank banka kartı ve kredi kartınızın şifresini nasıl belirleyebileceğinize birer göz atalım. 

Şekerbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Belirleme İşlemleri

Şekerbank banka kartı ve kredi kartı şifre belirleme işlemlerini aşağıda vereceğiz. Şifrenizi unutmanız dahilinde Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Bununla beraber eğer kartınızda farklı bir işlem yapıldığını görürseniz mutlaka banka yetkililerini bu konudan haberdar etmelisiniz. 

SMS Yoluyla Yeni Şifre Belirleme: Öncelikli olarak cep telefonlarının SMS bölümüne giriş yaparak buradan büyük harfler ile SIFRE yazın. Daha sonra boşluk bırakıp kullanmak istediğiniz şifrenizi,  kartınıza ait son 4 rakamı ve kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazıp 1953‘e SMS hattına mesaj göndererek buradan kart şifrenizi alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İle Yeni Şifre Alma: Müşteri hizmetleri 0850 222 7878 numarayı arayarak banka kartı ya da kredi kartı şifresini almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri sizleri yönlendirecek ve direkt olarak şifrenizi belirleyeceksiniz. Şifrenizi belirledikten sonra ATM’lerde onaylatmanız gerektiğini de unutmamalısınız. 

Şekerbank Şubesinden Yeni Şifre Alma: Çağrı merkezleri dışında Şekerbankası kart şifresi almak için bankanın en yakın şubesine gitmeniz durumunda burada bulunan müşteri danışmanından yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Şubeden almış olduğunuz şifrenin tek kullanımlık olduğunu ve en yakın ATM’ye giderek buradan dilediğiniz şifreyi tekrar kullanmak için değiştirme fırsatınızın olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz