Ana Sayfa Kartlar Cardfinans Kart Borcu (Ekstre) Atlatma Erteleme

Cardfinans Kart Borcu (Ekstre) Atlatma Erteleme

Finansbank’ın sunduğu önemli kredi kartlarından biri de Cardfinans olmaktadır. Ülkemizde birçok tüketici Cardfinans kredi kartlarını kullanmaktadırlar. Bizler de bu yazımızda Cardfinans kullanan tüketicileri bilgilendirmek amacıyla nasıl kredi kartı borçlarını erteleyebileceklerinden bahsedeceğiz. 

Bazı tüketiciler kredi kartı borçlarını ödemekte zorluk çekmektedirler. İşte bu gibi durumlarda tüketicilerin kredi kartlarının limitlerini düşürmelerini oldukça önermekteyiz. Sitemizde de bu konu ile alakalı detaylı bilgileri bulabilir ve kredi kartınızın limitini düşürebilirsiniz. Limit düşürme işlemiyle birlikte daha rahat kredi kartlarının borçlarını ödeyebileceksiniz. 

Cardfinans Kredi Kartı Erteleme İşlemi Nereden Yapılıyor?

Cardfinans kredi kartı erteleme işlemi yapmak için internet şubelerini ve çağrı merkezlerini kullanabilirsiniz. Bunun için Finansbank şubelerine gitmenize gerek yoktur. Çağrı merkezini arayarak rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Cardfinans Kredi Kartı Erteleme Süresi Ne Kadar Olmaktadır?

Finansbank kartlarınızdan biri olan Cardfinans kredi kartınızın ne kadar süre ile erteleneceğini merak ediyorsanız, sizlere şu şekilde bilgi vermek isteriz. Kredi kartınızı ertelemek için bankanız sizlere maksimum 2 ay süre verecektir. 2aydan daha fazla süre ile erteleme yapmanız mümkün olmamaktadır. Bununla birlikte eğer kredi notunuz oldukça düşük değilse kart ertelemeniz onay alır. Ödemelerinizi sürekli düzensiz bir şekilde yapıyorsanız Finansbank kredi kartı erteleme işleminiz için sizlere onay vermeyecektir. Bunun için kredi notunuz ne olduğuna ve ne kadar süre ile ödemelerinizi düzenli yaptığınızı kontrol etmelisiniz. 

Cardfinans Kredi Kartı Erteleme Faizi Nedir? 

Finansbank kredi kartı olan Cardfinans kartınızı ertelemek isterseniz ve bankanızdan da erteleme konusunda onay alırsanız borcunuza ek olarak belli bir faiz verilecektir. Bu faiz gecikme faizinden daha azdır. Ama yine de her bankanın kredi kartı erteleme faizi değişmektedir. Ama yine de kredi kartı erteleme faizi piyasanın oldukça üzerinde yer aldığını da sizlere hatırlatmak isteriz. 

Cardfinans Kredi Kartı Borcu (Ekstre) Atlatma

Yapmış olduğunuz peşin veya taksitli harcamalarınızı, ek olarak taksitlendirme veya öteleme yapma şansınız bulunuyor. İstisnaları olmakla birlikte borç erteleme işleminin yapılabilmesi için hesap ekstrenizin kesilmemiş olması çoğu durumda yeterli oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz