Ana Sayfa Kartlar Yapı Kredi Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma/ Erteleme

Yapı Kredi Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma/ Erteleme

Yapı Kredi bankası Türkiye’nin en dikkat çekici bankalarından biri olmaktadır. Yapı Kredi’nin en çok dikkat çekici kredi kartlarından biri de Worldcard olmaktadır. Worldcard kart borcu ekstre atlatma ve erteleme işlemleri için bizler de sizleri bilgilendirici önemli bir yazı hazırladık. Bu yazı ile birlikte rahatlıkla Yapı Kredi Worldcard kart borcunuzu erteleme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. 

Ayrıca Yapı Kredi bankası  Worldcard kart borcu limit azaltma işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Çünkü uzun süre kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanırsanız faiz işlemleri çok zorluk çekecektir. Bunun için mutlaka kredi kartı limit azaltma işlemlerinizi yapmanız gerekecektir. Bununla beraber Yapı Kredi limit azaltma işlemleri için sitemizde yer alan bilgilerden yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yapı Kredi Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma ve Erteleme İşlemleri Nereden Yapılmaktadır?

Yapmış olduğunuz peşin veya taksitli harcamalarınızı, ek olarak taksitlendirme veya öteleme yapma şansınız bulunuyor. İstisnaları olmakla birlikte borç erteleme işleminin yapılabilmesi için hesap ekstrenizin kesilmemiş olması çoğu durumda yeterli oluyor.

Yapı Kredi Worldcard kart borcu ertelemek için Yapı Kredi şubesine gitmenize gerek yoktur. Yapı Kredi çağrı merkezleri üzerinden de rahatlıkla kredi kartı atlatma işlemlerinizi gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden de rahatlıkla Yapı Kredi Worldcard borcu ekstre borcunuzu erteleme işlemlerinizi oldukça rahat yapılabilmektedir. 

Yapı Kredi Worldcard kart borcu faiz oranları da olmaktadır. Borcunuza ek olarak da faiz miktarı eklenmektedir. 

Yapı Kredi Worldcard Kart Borcu (Ekstre) Atlatma ve Erteleme İşlemleri Ne Kadar Süre İle Olabilmektedir?

Yapı Kredi Worldcard kart borcu erteleme ve atlamatma işlemleri maksimum 3 ay süre ile yapılabilmektedir. 3 aydan daha fazla süre ile borcunuzun erteleme işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün olmamaktadır. Bunun için Yapı Kredi Worldcard kart borcu işlemleri için başvuruda bulunmanız gerekecektir. Ancak kredi kartınızın geç ödemelerden dolayı aktif kullanıma veya nakit çekime kapatılma gibi bir durumu varsa banka erteleme talebinize onay vermeyebilir. Yapı Kredi bankası Worldcard kart borcu ertelemek için çağrı merkezleri üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz