Ana Sayfa Kartlar Akbank Axess Kart Kart Borcu (Ekstre) Atlatma/ Erteleme

Akbank Axess Kart Kart Borcu (Ekstre) Atlatma/ Erteleme

Akbank Axess kartları Türkiye’de en çok sevilen bankalarından biri olmaktadır. Bu bankaya ait bir kredi kartınız var ise borçlarınızı ödemekte zorlanıyor iseniz bu yazımızda nasıl Akbank Axess kredi kartı borcunuzu atlatma ve erteleme işlemleri yapabileceğinizden bahsedeceğiz. 

Akbank Axess kartları ödemekte zorlanıyorsanız, limit düşürme işlemlerini de deneyebilirsiniz. Limit düşürme işlemleri ile birlikte ödemekte zorlandığınız miktarın daha az kısmını ödeyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse 1000 TL olan kredi kartı bakiyenizi 500 TL’ye indirirseniz asgari ödemeniz gereken miktarda oldukça düşecektir. Böylelikle daha az miktar ödeyerek daha rahatlayabilirsiniz. Hadi şimdi gelin sizlerle birlikte var olan Akbank Axess kart borcu erteleme işlemlerinize birer göz atalım.

Akbank Axess Kredi Kartı İşlemleri Nerede Yapılır?

Akbank Axess kredi kartı erteleme işlemlerini yapmak istiyorsanız, banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Akbank çağrı merkezlerini arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Aynı zamanda da internet bankacılığı işlemlerinden oldukça rahat bir şekilde Akbank Axess kredi kartı erteleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Akbank Axess Kredi Kartı Kaç Ay Süre İle Ertelenir?

Eğer Akbank Axess kredi kartınızın borcunu erteleme süresi maksimum 3 ay olmaktadır. 3 aydan daha fazla borcunuzu ertelemeniz mümkün olmamaktadır. Bununla ilgili çağrı merkezinizden bilgi almalı ve maksimum erteleme ayının sonuna kadar erteleyebileceğinizi belirtmelisiniz. 

Akbank Axess Kredi Kartı Erteleme Faizi Ne Kadar Olmaktadır?

Akbank Axess kredi kartı erteleme faizi duruma göre değişiklik göstermektedir. Bununla ilgili mutlaka çağrı merkezinden bilgi almanız gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca Akbank Axess kredi kartı sitesindende rahatlıkla erteleme faizlerini öğrenmeniz mümkün olacaktır. 

Akbank Axess Kredi Kartı Erteleme İşlemi İçin Kredi Notu Önemli Midir?

Akbank Axess kredi kartınızı ertelemek istiyorsanız kredi notu aslında önemlidir. Sürekli kredi kartınızı ödemekte zorluk çekiyorsanız ve sürekli geciktiriyorsanız sizlere bu konuda önemli bilgi vermek isteriz. Çünkü Akbank Axess kartınızı sürekli geciktirerek ödüyorsanız, bankanız kredi kartı borcunuzu erteleme konusunda sizlere onay vermeyebilir. Onay vermezse kartınızın erteleme işlemi yapılmamaktadır. Bununla ilgili mutlaka bankanızla çağrı merkezi üzerinden görüşmelisiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz