Ziraat Bankkart Combo Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankkart Combo Kart Yenileme Nasıl Yapılır?
11 Nisan 2020 05:37 | Son Güncellenme: 23 Mart 2020 12:34
4
A+
A-

Ziraat Bankkart Combo kart yenileme işlemleri için aşağıda yer alan bilgileri kullanmanız mümkün olacaktır. Ziraat Bankkart Combo kart yenileme işlemleri için aşağıda yer alan adımları kullanırken, müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Kartınızın kayıp olması, kırık olması, kartınızın son kullanma tarihinin gelmesi gibi durumlarda rahatlıkla müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir. Aynı zamanda kartınızı kullanmak için şifre işlemlerini yapmanız gerekecektir. Şifre belirledikten sonra kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Ziraat Bankkart Combo Kart Yenileme Adımları Nasıl Yapılacaktır?

Ziraat Bankası kredi kartı kayıp bildirimi sonucunda müşterisinden yenileme ücreti olarak 10 TL almaktadır. Bu kart da Combo kart sahiplerinden de rahatlıkla alınmaktadır. Combo kart sahibi olarak aşağıda yer alan bilgilerle birlikte rahatlıkla kart çıkarabilmeniz mümkün olacaktır.

Ziraat Bankası Şube: Ziraat Bankası şubelerinden rahatlıkla kartınızı çıkarabilmeniz de mümkün olacaktır. Şubelerine giderek kartınızın kırık, dökük olması son kullanma tarihinin geçtiğini ve bununla birlikte kartınızın kayıp olması gibi durumlarda da şube yetkilileri sizlere yardımcı olacaktır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak rahatlıkla Combo kart yenileme işlemlerini de gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. Combo kart yenileme işlemleriniz gerçekleştikten sonra kartınız sizlere var olan adresinize teslim edilecektir. Tahmini gelme süresi ise en fazla 2 hafta olmaktadır. Kartınız geldikten sonra kartınızı şifrelendirmeniz gerekecektir. Şifreyi oluşturduktan sonra rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.