İş Bankası Maximum Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

İş Bankası Maximum Kart Yenileme Nasıl Yapılır?
13 Nisan 2020 05:26 | Son Güncellenme: 6 Nisan 2020 10:10
5
A+
A-

İş Bankası maximum kart yenileme işlemleri için aşağıda yer alan bilgileri kullanmanız yeterli olacaktır. Eğer İş Bankası kartınız kaybolursa ve çalınırsa yine kart yenileme işlemlerinizi yapmanız gerekecektir. Aynı zamanda da son kullanma tarihi gelirse, kartınızın yenilenmesi gerekecektir. Bu kart yenileme işlemleri için aşağıda yer alan bilgileri kullanarak rahatlıkla yenileyebilirsiniz.

Son kullanma tarihi geçerse, kartınızın yenilenmesi gerekecektir. Çünkü son kullanma tarihi geçmiş kartınız ile birlikte alışveriş yapmanız ve diğer işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Bunun için mutlaka kartınızı yenilemeniz gerekecektir. Gelin sizlerle birlikte aşağıda yer alan bilgilere göz atalım.

İş Bankası Maximum Kart Yenileme Adımları

İş Bankası maximum kart yenileme adımlarına gelin sizlerle birlikte göz atalım. ​Kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda, kayıp/çalıntı bildiriminizi en yakın İş Bankası Şubesine başvurarak ya da 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizi arayarak yapabilirsiniz. Böylelikle İş Bankası sizlere yeni bir kart adresinize gönderecektir. Yeni kartınızda isteğe bağlı olarak çip de bulunabilir. Çip ile birlikte temassız ödeme özelliğini rahatlıkla kullanabilmeniz de mümkün olacaktır. 

Bununla beraber son kullanma tarihi gelmiş kartları en yakın İş Bankası şubesine götürerek yeni kart isteğinde bulunabilirsiniz. Bankanız en yakın zamanda sizlere yeni bir kart gönderiminde bulunacaktır. Yeni kartınız geldikten sonra şifre belirleme işlemlerini yapmanız gerekeceğini unutmayınız. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.