Ana Sayfa Kartlar Garanti BBVA Bonus Kart Borcu (Ekstre) Atlatma Erteleme

Garanti BBVA Bonus Kart Borcu (Ekstre) Atlatma Erteleme

Garanti BBVA kredi kartları ülkemizde oldukça fazla kullanılan kredi kartları arasında yer almaktadır. Bazı tüketiciler Garanti BBVA Bonus kredi kartını hayatlarında sık sık kullanabilmektedir. Öyledir ki bazen kredi kartları hayatların en önemli kısmını almaktadır. Hatta böyle durumlarda kişiler kredi kartı borçlarını ödemekte çok zorlanmaktadırlar. Hele ki bir iki ay kredi kartı borç ödeme konusunda zorluk çekiyorsanız bu yazımızda sizlere Garanti BBVA Bonus kredi kartı borcunuzu erteleme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Kredi kartı borcunuzu ödemekte oldukça zorluk çekiyorsanız kredi kartı limitlerinizi azaltmak için bankaya başvurmanızı da öneririz. Hatta sitemizde var olan limit azaltma makalesine göz atarak kredi kartınızın limitini nasıl kolay bir şekilde azaltabileceğini sizlerde görebilirsiniz. Hadi şimdi sizlerle birlikte Garanti BBVA Bonus kart borcunuzu nasıl atlatıp nasıl erteleyebileceğinize göz atalım.

Garanti BBVA Bonus Kart Borcu Erteleme Nereden Yapılmaktadır?

Garanti BBVA Bonus kart ekstre borcunuzu ertelemek istiyorsanız, Garanti Bankası şubesine gitmenize gerek yoktur. Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca çağrı merkezi üzerinden kredi kartı borcunuzu erteleme işlemlerinizi yapabileceksiniz. 

Garanti BBVA Bonus Kart Erteleme İşlemleri İçin Aşağıdaki Maddeler Önemlidir

  • Kredi kartı borcu ertelemesi internet bankacılığı ya da çağrı merkezi üzerinden yapılır.
  • Kredi notu genel olarak dikkate alınmaz.
  • Genel piyasa faiz oranlarında daha yüksek bir faiz uygulanır.

Garanti BBVA Bonus Kart Borcu Ne Kadar Süre İle Ertelenebilmektedir?

Garanti BBVA Bonus kart borcunuz maksimum 1 ay süre ile erteleyebilmeniz mümkündür. Garanti Bankası 1 aydan daha fazla borcunuzu ertelemeniz mümkün değildir. 

Garanti BBVA Bonus Kart Borcu Ödeme Faizi Ne Kadardır?

Garanti BBVA Bonus kart borcu ödeme faizi her bankaya göre değişmektedir. Genel piyasa faiz oranlarından daha yüksek bir faiz uygulanmaktadır. Bu yüzden faiz konusunda zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca Garanti bankanız sizin kredi notunuza bakacaktır. Eğer kredi notunuz yeterli değilse ve sürekli geç ödemeler yaşıyorsanız kart borcunuzu ödeme talebinizi muhtemelen kabul etmeyecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz