Ana Sayfa Kartlar QNB Finansbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

QNB Finansbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

QNB Finansbank kullanıcıları kartlarının gelmesiyle birlikte, kartlarını kullanabilmek için şifre almak zorundadırlar. Kart şifre alma işlemlerinde zorlanan bir çok müşterinin bu sorununu çözebilmek için sizlere hangi aşamalarla kart şifrenizi belirleyebileceğinizi bu yazımızda hazırladık. Ayrıca mobil uygulama kullanmak isteyen kullanıcıların mobil şifre yani bir diğer adıyla da internet bankacılığı şifresini nasıl belirleyebileceklerini öğrenmek için bir diğer önemli yazımıza göz atmasını öneririz.

İnternet bankacılığı ile kart şifresi aynı şey değildir. Kartınızı elinize aldıktan sonra bu kartın avantajlarından faydalanmak, para çekmek yatırmak ya da alışveriş yapmak için mutlaka şifre belirlemelisiniz. Şifre belirlerken de çok dikkatli olmalı ve şifrelerinizi ikinci kişilerle paylaşmamalısınız.

Herkes tarafından kolayca bilinecek şifrelerden uzak durmalısınız. Özellikle de doğum tarihiniz, takımınızın tarihi yada 1 2 3 4 gibi sıralı şifreleri kullanmayarak kartınızı güvenceye alabilirsiniz. 

QNB Finansbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Belirleme İşlemleri

QNB Finansbank banka kartı ve kredi kartı şifre belirleme işlemleri için aşağıda yer alan adımları tekrarlamanız yeterli olacaktır. Ayrıca kart şifrenizi unutmanız durumunda QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Kartınız ile ilgili şüpheli işlemler görmeniz durumunda ise bankaya gelmeniz ya da müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleriyle görüşmeniz yeterli olacaktır. Gelin sizlerle beraber kart şifrelerinizi nasıl belirleyebileceğinize göz atalım. 

SMS İle Şifre Alma: SIFRE yazıp kredi kartı numaranızın son 4 rakamını, annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk harfini, kredi kartınızın arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 hanesi aralarında boşluk bırakıp 3996’ya SMS göndererek şifrenizi alabilir, kartınızı alışverişlerinizde ve ATM’lerde güvenle kullanabilirsiniz. 

Telefon Bankacılığı İle Şifre Alma: Telefon bankacılığı hizmetleri olan 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak buradan yeni kart şifresini talep etme şansları bulunmaktadır. 

İnternet Bankacılığı Kullanarak Yeni Şifre Belirleme: QNB Finansbank bankamatik kart şifresi almak için aynı zamanda  da rahatlıkla İnternet şubesi üzerinde bulunan Şifre belirleme menüsünden de kartınıza ait yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz