Denizbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Denizbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma
4 Şubat 2020 23:35
6
A+
A-

Denizbank müşterisi olduysanız ve kartınızın şifresini belirlemek istiyorsanız, aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak rahatlıkla şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Bonus kartınızı Denizbank üzerinden alabilirsiniz. 

Kredi kartınız ya da banka kartınızın şifresini aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak rahatlıkla şifrenizi alabilirsiniz. 

Denizbank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Alma

Denizbank banka kartı ve kredi kartı aldıysanız, en önemli adımlardan biri de şifre alma adımları olmaktadır. Aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak banka kartı ve kredi kartı şifre alma işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. 

SMS İle Şifre Alma: Yeni kredi kartınızı internet alışverişlerinde, normal alışverişlerde ve atm’lerde kullanmak için şifre oluşturmanız gerekmektedir. Sms ile yeni şifre alabilmek için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra, SIFRE yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kendinizin belirlediği 4 haneli şifrenizi de yazdıktan sonra yine bir boşluk bırakarak kartınızın arka tarafında yer alan 3 haneli rakamını yazıp 3280’e SMS gönderin. (Örnek sms: SIFRE 4451 256) Ek kart sahibi olan kişiler sms ile şifre alabilmek için kendi isimlerine kayıtlı telefon numarasıyla sms şifresi alabilmektedir.

İnternet Bankacılığı İle Şifre Alma: Eğer internet bankacılığından şifre oluşturmak istiyorsanız Denizbank internet şubesine girdikten sonra “Güvenlik ve Ayarlar / Şifre-Parola İşlemleri” menüsünden Denizbank Bonus kredi kartı şifresi alma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.