Ana Sayfa Kartlar Garanti BBVA Bonus Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Bonus Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA bankası oldukça dikkat çekici bankalar arasında olmaktadır. Garanti Bankası müşterilerine taksit ve diğer avantajlar sunan Bonus kart fırsatını sunmuştur. Bonus kartı kullanan müşteriler bazı zaman ödemelerde zorluk çekiyor olmaktadır. Zorluk çekenler için kredi kartı iptalini nasıl yapabileceğinizi göstermeye çalışacağız.

Aşağıda yer alan bilgilerle rahatlıkla Garanti BBVA bonus kart kapatma işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. 

Garanti BBVA bonus kartınızı kapatmadan önce isterseniz limit azaltma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Limit azaltma işlemleri için makalelerimize göz atmanız da yeterli olacaktır. 

Garanti BBVA Bonus Kart Kapatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Bonus kredi kartını iptal ettirmek için kart kullanıcıları telefon bankacılığını kullanabilmektedir. Garanti BBVA telefon bankacılığı ile kredi kartı iptal ettirmek için 444 03 33 ya da 0850 222 03 33 numaralı telefonları aramak mümkündür. Telefon bankacılığı ile kredi kartı iptal ettirme adımları şu şekildedir.

Garanti BBVA Bonus kredi kartını iptal ettirmek için kullanılacak diğer bir yöntem ise banka şubeleridir. Kredi kartı kullanıcısı, kendisine en yakın Garanti BBVA şubesine giderek kimliği ile birlikte kredi kartı iptal başvurusunda bulunabilmektedir. Kredi kartı iptali talebi sırasında banka yetkililerinde kartın borcu olup olmadığına bakılacaktır. Kart üzerinde herhangi bir borç bulunmaması durumunda kredi kartı iptal işlemleri başlatılacaktır. İşlemlerin başlatılması için kredi kartı kullanıcısının Bonus kredi kartı iptal dilekçesi doldurması yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz