Odeabank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme

Odeabank ATM’den Kartsız Para Yatırma ve Para Çekme
4 Şubat 2020 23:51
1
A+
A-

Bu yazımızda müşterilerin aklında olan sorulardan en önemlilerine değinmeye çalışacağız. Son zamanlarda para yatırma ve para çekme konusunda kartınız olmadan ATM’lerden rahatlıkla işlemler gerçekleştirebilmektesiniz. Özellikle de Odeabank müşterilerinin nasıl kartsız bir şekilde para yatırabileceğinden ve para çekebileceğinden bahsedeceğiz. 

Ayrıca bankamatikten kartsız bir şekilde para yatırmak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Önemli bir uyarıda da bulunmak gerekmektedir. Kesinlikle çok yakınlarınız olmadığı süreçte bankamatik konusunda yardım istemeyiniz. Herhangi bir sorun olursa müşteri hizmetlerinden bilgi edinebilirsiniz. Ya da banka yetkililerinden nasıl para yatırabileceğiniz ve nerede sorun yaşıyorsanız bunları belirtebilirsiniz. 

Odeabank ATM’den Kartsız Para Yatırma 

Odeabank ATM’den kartsız bir şekilde para yatırmak istiyorsanız, rahatlıkla 7 gün 24 saat boyunca bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Odeabank’tan ATM üzerinden kartsız para yatırmak istiyorsanız, QR kod ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. QR kod için online bankacılık işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmek için çok önemlidir. 

“Kartsız İşlem-GİRİŞ” Seçeneğini seçmelisiniz. Ardından size gerçekleştirmek istediğiniz işlemi soracaktır. Para Çekme, Para Yatırma, Havale Talimatı, Eft Talimatı, Borç Ödeme, Fatura Ödeme, Hattınıza TL yükleme, Şans oyunları (iddaa) ödemeleri, MTV ödemeleri, Tüketici kredisi başvurusu  gibi seçeneklerin için para yatırma seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra Kart Numarası, Müşteri Numarası veya TC kimlik numarası seçeneklerinden birini girerek istediğiniz işleme başlayabilirsiniz. Böylelikle yatırmak istediğiniz limiti rahatlıkla yatırabilirsiniz.

İlgili hesabın şube kodu ve hesap numarası bilgilerini veya Bankamatik kartı numarasını girmeniz yeterlidir.

Odeabank ATM’den Kartsız Para Çekme

Yanınızda kartınız olmadan ATM’den para çekmek istiyorsanız, dakikalar içerisinde bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Odeabank ATM’den Kartsız Para Çekebilmek İçin;

Kartsız İşlem giriş seçeneğini işaretleyin. Daha sonra Para çekme kısmına tıklamanız gerekmektedir. Kart Numarası, Müşteri Numarası veya TC kimlik numarası seçeneklerinden birini girerek istediğiniz işleme başlayabilirsiniz. Bu esnada bankada kayıtlı olan telefon numaranızın da hattı takılı cep telefonunuz mutlaka yanınızda olması gerekmektedir.  Böylelikle Odeabank ATM’lerinden kartsız işlem olarak para çekme işlemini gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.