Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Akbank oldukça fazla kullanılan bankalardan biridir. Ayrıca son zamanlarda internetin hayatımıza derince girmesiyle birlikte internet bankacılığı kullanım oranı ciddi anlamda artmıştır. İnternet bankacılığı sayesinde akıllı telefonlarınızdan direkt olarak para gönderme havale, eft gibi işlemleri gerçekleştirebilmeniz de mümkün olmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Akbank internet şifreciliği almanın adımlarını, sim kart blokesini nasıl kaldırabileceğinizi, unutulan şifrelerinizi yenileme işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Aldığınız bankacılık şifresiyle birlikte ek hesap açılışı, e vadeli hesap açma işlemleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmeniz de mümkün olmaktadır. 

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

Akbank internet sitesine girmek ve tüm işlemlerinizi telefon üzerinden halletmek istiyorsanız, (https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx) internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. 

Bu linke tıkladıktan sonra Şifre Al yazan butona basmanız gerekmektedir. Karşınıza çıkacak menüde sizden Tc kimlik numaranız, Anne kızlık soyadının ilk ve son harfi, kart numarasının son 4 hanesi istenecektir. Bu bilgileri doldurdukan sonra şifre alma adımına geçmek için “Devam” butonuna tıklayın ve yeni şifrenizi oluşturun. Böylelikle şifrenizi artık almış ve rahatlıkla telefon üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bir yandan da 444 25 25 numaralı telefonu arayabilir. Akbank müşteri hizmetleri yardımıyla Akbank internet bankacılığı şifresi de alabilirsiniz. 

Akbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Akbank sim kart blokesi kaldırmak istiyorsanız artık şubeye gitmeden çok hızlı bir şekilde telefon üzerinden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. Akbank bloke kaldırma işlemi için tercih edilecek ilk yöntem çağrı merkezini aramaktır. Bunun için Akbank Müşteri Hizmetleri 444 2 525 veya 0850 222 25 25 numaralı telefondan aranarak müşteri temsilcisi yardımı ile simkart blokesi kaldırabilir. Müşteri temsilcileri sizlerden güvenlik nedeniyle TC kimlik no ve anne kızlık soyadını sorabilir. 

Akbank Unutulan Şifre Yenileme

Eğer daha önce oluşturduğunuz şifrenizi unuttuysanız birkaç adımda yenileyebilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir. İnternet şifresini unuttuysanız, hesabınızın girişinde yer alan Şifremi Unuttum kısmına tıklamanız gerekmektedir. Böylelikle birkaç adımda unutulan şifreyi yenilemiş olursunuz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.