Ana Sayfa Krediler Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Çekerim

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Çekerim

Ziraat Bankası tarafından 30/03/2020 tarihinden itibaren başvuruları alınan Bireysel Temel İhtiyaç Desteği kredileri sonuçlanmaya başladı başvuru sahiplerine onay SMS leri gelmeye başladı. BAnkada hesabı bulunanlar için ve Ziraat Bankasından hesabı bulunmayanlar nasıl kredisini onaylar ve çeker ATM’ den onaylanan kredi nasıl çekilir işte ayrıntılar.

Krediyi kullanmak için iyi yok bulunmaktadır banka müşterisi olanlar ve banak müşterisi bankada hesabı olmayanlar için iki seçenek bulunmaktadır. Kredinizi onaylama işlemi yaparken size onaylanan kredi tutarını giriniz.

İnternet şube veya Ziraat mobil uygulamasından Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman kullanabilirsiniz.

Bankkartınız ve kart şifreniz arsa https://bireysel.ziraatbank.com.tr(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamamızdan “Hemen Başvur” seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi her zaman kullanabilirsiniz.

Bankada Hesabı Olmayanlar için Onaylama ve Çekme

Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak için Bankkartınız ve kart şifreniz yoksa kredinizi kullanmak için tıklayınız(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır).

Kredinizi ATM’lerimizden Bankkartınızla veya Bankkartınız yoksa “Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi” seçeneğinden dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUM HANGİ AŞAMADA?

Kredi Başvurunuzun güncel durumunu Internet Şube, Ziraat Mobil uygulaması ve https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden takip edebilirsiniz.

KREDİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER NELERDİR?

Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan  “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterilerimizi finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.

Ziraat Bankası Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilere;

  • 10.000,-TL’ye kadar,
  • 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,
  • Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz