Ana Sayfa Krediler Halkbank Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Çekerim

Halkbank Temel İhtiyaç Destek Kredim Onaylandı Nasıl Çekerim

30/03/2020 tarihinden itibaren alınan kredi başvuruları onaylanmaya başlandı. Halkbank Müşterisi olanlar internet bankacılığna girmek suretiyle kredilerini kullanabilir. Banka müşterisi olmayanlar için se yine şifre almak suretiyle onaylanan tutarları ATM’den çekebilirler. Şimdi nasıl işlem yapacağınız hakkında bilgi vereceğiz.

Onaylanan kredinizi Banka şubesine gitmeden Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Şube ve web sitesinde anında kullanabilirsiniz.

 • Halkbank İnternet Şubesine giriş yaparak; Kredi à Bireysel Kredini Kullanà Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz
   
 • Halkbank Mobil Şubesine giriş yaparak; Krediler > Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama>Başvurularım> Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.
   
 • Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredinizi web sitesi üzerinden kullanmak için tıklayınız.
   
 • Kredi tutarınızı; şubeye gitmeden Bank24’lerimizde yer alan Kartsız İşlem menüsündeki “Bireysel Destek Kredisi Çekme” seçeneğiyle ya da banka kartınızla Para Çekme menüsünden dilediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Halkbank İnternet ve Mobil Şubesine Nasıl Üye Olabilirim?

Halkbank İnternet ve Mobil Şube üzerinden işlemlerinizi kolayca her yerden yapabilmeniz için Halkbank Mobil uygulamasını indirmeniz veya www.halkbank.com.tr web sitemizde yer alan İnternet Şubesi’ne tıklamanız yeterli.

iPhone, Android platformalarında yer alan Halkbank Mobil uygulamamızı uygulama marketlerinden kolayca indirebilirsiniz.

Öncelikle sizin onaylanan kredi tutarını altta bulunan linkten onaylamanız gerekmektedir. yukarıda izah edilen link ile aynıdır. Size SMS ile ile iletilen tutarın girilmesi gerekmektedir.

https://www.halkbank.com.tr/21544-bireysel_temel_ihtiyac_destek_kredisi

İnternet ve Mobil Şube üyesi iseniz;

İnternet Şubesi: www.halkbank.com.tr web sitemizde yer alan İnternet Şubesi’ne tıklayarak müşteri numaranız, parolanız ve tek kullanımlık şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Şube ise: Iphone ve android cep telefonları için uygulama marketlerinden Halkbank Mobil’i indirerek, müşteri numaranız, parolanız ve tek kullanımlık şifreniz ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet ve Mobil Şube üyesi değilseniz;

Halkbank’a ait kredi kartınız veya Banka kartınız var ise;

 www.halkbank.com.tr web sitesinde yer alan “Kartla Giriş” adımı veya Halkbank Mobil’de yer alan “Parolamı Unuttum” seçeneği ile kart bilgilerinizi kullanarak kolayca parolanızı alabilirsiniz.

Halkbank’a ait kredi kartınız veya banka kartınız bulunmuyor ise;

 • Aralarında birer boşluk bırakarak “DIJITAL TC Kimlik No” (Örnek SMS Metni: DIJITAL 12345678910) yazıp 3452’ye SMS gönderebilir,
   
 • Nüfus cüzdanınız ve ikinci bir kimliğiniz (ehliyet, paso, resimli kurum kartı vb.) ile birlikte dilediğiniz Halkbank Şubesi’ne giderek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi’ni imzalayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz