Ana Sayfa Krediler Yapı Kredi Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

Yapı Kredi Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

Teknosa Worldpuan Kullanımı

A haber’in aralık ayı müjdesi kredi kartı kullanıcılarını üzdü. Bir yıl boyunca kredi kartlarında biriken puanların harcanması gerekiyor. Kart içerisinde kalan para puanlar 2019 yılın aktarılmayacak. Bu yüzden Yapı Kredi Worldpuan kullanılan internet siteleri hangileri sizin için araştırdık. Puanlarınız silinmeden worldpuan ödemesi kabul edilen internet siteleri aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. Tek tek Worldpuan geçen siteleri kategorileri ile inceleyelim.

Yapı Kredi Worldpuan Nasıl Kullanılır ?

200 WP 1 TL olarak topladığınız puanları kullanmanın son günleri. Direk kullanımlarda puan kullanması çok kolay. Sadece işi bilen bir kasiyere denk gelmeniz gerekiyor. Ödeme sırasında puanlarımı kullanmak istiyorum dediğinizde olan puanlarınız bir anda nakite dönüşebiliyor. En kolay market harcaması olarak bitirebilirsiniz. Bunun dışında evden çıkmadan internet üzerinden worldpuan kullanılan internet siteleri aracılığı ile de puanlarınızı kullanabiliyorsunuz. Sizin için internetten worldpuan kabul eden alış veriş sitelerini araştırdık.

Yapı Kredi Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

Günlük ihtiyaçlarınız için market harcaması olarak internetten harcama yapmanız mümkün. Migros sanal market uygulaması bu konuda çok başarılıdır. Bunun yanında Carrefour ve Kipa internet sitelerinden online alışverişlerinize Worldpuan ile ödeme yapabiliyorsunuz.

Worldpuan Migros

Mağaza alışverişleriniz için de kullanabiliyorsunuz. Worldpuan kabul eden internet mağazalarını sizin için araştırdık. Tekzen, Bimeks, Teknosa, LCW, Koçtaş, Boyner ve Mediamartkt internet sitelerinde worldpuanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldpuan kullanılan internet siteleri : Hizlial.com, kliksa.com, koctas.com.tr, tekzen.com.tr, hepsiburada.com, kangurum.com.tr, teknosa.com, e-bebek.com.tr, markafoni.com, 724tikla.com ya da hayat arkadaşınıza bir sürpriz yaparak biletix.com internet sitesinde worldpuan kullanabiliyorsunuz.

Teknosa Worldpuan Kullanımı

Worldpuan ile Kontor Nasıl Alınır ?

Worldcep kodunuzun olması gerekiyor. Mesaj yazma sayfasında Worldcep kodu boşluk anne kızlık soyadı boşluk istediğiniz kontor miktarı yazarak 4433 e yolladığınızda 5 dakika içerisinde onay mesajı gelecek. Kontorunuz hattınıza tanımlanmış olacak.

Ayrıca kredi kartı puanlarınız üzerinden otomatik fatura ödemesi tanımlayabilirsiniz. Her ay düzenli olarak puanlarınız fatura ödemesi olarak çekilir böylece bir faturanız ücretsiz olarak ödenmiş olur. Worldpuan geçen siteler aracılığı ile puanlarınızı 31 aralık tarihinden önce kullanmanız gerekmektedir. Teknosa Worldpuan kullanımı konusunda çok tecrübelidir. Sizlere sunduğumuz internet siteleri arasından sizin için ihtiyaç hangisi ise onu tercih ederek hakkınızı kaybetmeden karşılığını kargoya verin.

1 Yorum

  1. Word puan kullanımının banka prosedürleri gereği kullanımı bu şekildedir. WorldPuan tutarı ürün bedeline eşit ya da ürün bedelinden fazla olmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz