Ana Sayfa Krediler İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Çekme Faizi

İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Çekme Faizi

İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Çekme Faizi

En kolay kredi kullanmanın yolu kredi kartından nakit para çekme işlemidir. Küçük tutarlar için masrafsız ve 7/24 Bir atm kadar uzağınızdadır. Beklemeden kredinizi hemen kullanabilir isterseniz nakit avansa taksit yapabilir uygun faiz oranlarından belirli limitlere kadar yararlanabilirsiniz. Kredi kartınız hangi bankaya ait ise o ATM den taksit te yapabiliyorsunuz. Kredi kartı nakit çekim en uygun kredidir. İNG Bank kredi kartından nakit para çekme işlemi çok kolay.

İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Kullanımı

İNG Bank müşterisi iseniz 7000 TL kredi kullanmanız çok kolay. Eğer kredi kartınız var ise banka şubesine bile gitmenize gerek yok. 365 gün 24 saat İNG Bank ATM sini kullanarak 7000 TL ye kadar 12 aya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Hemen ATM den paranızı alabilirsiniz. İNG Baank kredi kartından nakit para çekme faizi %2,25 oranından işlem görmektedir. Sabit ödemeli taksitlendirdiğinizde faiz oranı değişmemektedir. Atm size parayı vermeden önce onay ekranında ödeme ekstresini gösterecek. Siz onayladığınızda ATM direk size 7000 TL ödemesini yapacak. Aylık ödemeleriniz kredi kartı ekstresine yansıyacak. Kullandığınız nakit avans tutarı kredi kartı limitinden düşeceğini bilin.

İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Çekmek

Kredi Kartından 1000 TL Çeksem Kaç Para Öderim ?

2,25 faiz oranı ile İNG Bank kredi kartından 1000 TL aldığınızda 10 ay taksit yaptığınzıda aylık 115 TL ödeyeceksiniz. Yani aylık 15 TL faiz ödemesi yapmış olacaksınız. Toplamda 150 TL faiz ödemiş olacaksınız. Eğer 2 aylık 1000 TL nakit avans alırsanız 1041 geri toplam ödemeniz oluyor.

İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Çekme Faizi

İNG Kredi kartından 3000 TL Nakit Faizi

3000 TL nakit kredi kartından çektiğinizde 2 taksitte toplam 140 lira faiz ödemiş oluyorsunuz. 3000 TL 12 ay taksit yaparsanız aylık 296 TL geri ödemiş olacaksınız. Toplam geri ödeme tutarınız 3552 TL geri ödemiş olursunuz. Ancak bankadan kredi kullanırsanız, kredi kullanım bedeli, hayat sigortası, gelir belgesi gibi evraklar istenecek. Bunlar için yapacağınız masrafların daha çok olduğunu bilin. İNG aynı zamanda vadeli en yüksek faiz oranı veren bankadır.

En kolay kredi kullanmak kredi kartınızdan nakit avans almanızdır. Tek dez avantajı İNG Bank için 7,000 TL ye kadar kullanılabiliyor olması. Ancak evraksız, 365 gün 7/24 kullanabileceğiniz tek kredidir. Kimsenin haberi olmadan sadece siz ATM de 3 dakikada kredinizi onaylayıp 7000 TL 12 ay taksite kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi kartı ekstrenizde gelen taksitleri ödemezseniz aylık 2,25 faiz oranı ile devam edecek. Ancak kredi kullanım puanlarınız da düşecek. Kredi kartı ödemezseniz normal ekstre prosedürü devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz