Cardfinans Limit Arttırma ve Düşürme

Cardfinans Limit Arttırma ve Düşürme
6 Şubat 2020 18:19
13
A+
A-

Cardfinans Finansbank tarafından kullanıcılara sunulan ve önemli ayrıcalıkları içeren bir kredi kartı olmaktadır. Birçok kişinin aklında olan soru işaretlerinden biri de Cardfinans limit arttırma ve var olan limiti düşürme işlemlerinin nasıl olacağıdır. Bu yazımızda bizler de bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Finansbank Cardfinans kart limit arttırma ve düşürme işlemleri için ödeme kontrolünüz oldukça önemli olmaktadır. Eğer düzenli ödemeniz var ise ve düzenli bir şekilde borcunuzu tam anlamıyla ödeyebiliyorsanız, düzenli kart limiti arttırma işlemini seçebilirsiniz. Eğer Cardfinans borcunuzu düzenli bir şekilde ödeyemiyorsanız kart limiti düşürme işlemini gerçekleştirmeniz gerektiğini öneririz.

Şimdi sizlerle birlikte Cardfinans limit arttırma ve düşürme konusuna değinelim.

Cardfinans Limit Arttırma

Cardfinans limit artırmak istiyorsanız aşağıda var olan adımları tekrarlayarak limitinizi arttırabilirsiniz. 

  • Finansbank Çağrı merkezini arayabilirsiniz.
  • İnternet Bankacılığına girerek limit arttırma talebinizi yönlendirebilirsiniz.
  • Aynı zamanda da Finansbank banka şubesine giderek rahatlıkla limit arttırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Cardfinans Limit Düşürme 

Cardfinans limit düşürmek istiyorsanız, aşağıda var olan adımları gerçekleştirerek Cardfinans limitlerinizi düşürebilirsiniz. 

Finansbank çağrı merkezini arayarak var olan limitinizi düşürmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İsteğiniz alındıktan sonra limitiniz istediğiniz oranda düşürülecektir. 

Bununla beraber Finansbank şubelerine giderek, kart limiti düşürmek için dilekçe işlemlerini nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi ve Banka şubelerinden dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.