Ana Sayfa Kartlar Garanti BBVA Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA kredi kartları ülkemizde çok kullanılan kredi kartlarından sayılmaktadır. Kartlarını eskiden beri kullanan müşteriler son kullanma tarihi yaklaştıkça akıllarına bir soru gelmektedir. Bu yazımızda sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız.

Her kartın kendine ait bir son kullanma tarihi vardır. Son kullanma tarihi gelen bir kartın tekrardan yenilenmesi gerekir. Aksi takdirde kullanılması mümkün olmamaktadır. Yeni kartınız ile birlikte içinde çip gelmektedir. Böylelikle temassız özellik ile birlikte ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kartınızın ön yüzünde yer alan son kullanma tarihi eğer geldiyse ve bununla beraber kartınız kaybolduysa, kart yenilemesi ile birlikte yeni kartınıza sahip olabilirsiniz. Hadi gelin sizlerle beraber kart yenilemesi nasıl yapabileceğinize göz atalım.

Garanti BBVA Kart Yenilemesi Nedir?

Garanti BBVA kart yenilemesi yapmak için aşağıda yer alan adımlardan yardım alabilirsiniz. 

Paracard Bonus alma işlemini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Başvuru menüsü Kartlar adımı Paracard Bonus seçeneğinden ya da size en yakın Garanti BBVA şubesinden kolayca yapabilirsiniz. En yakın Garanti bankası şubesine gitmeniz gerekecektir. Garanti şubesi sizlere kolayca kart çıkarmanız için yardımcı olacaktır. Kartınız geldikten sonra yapmanız gereken bazı önemli adımlar vardır.

Kartınız ile işlem yapabilmeniz için kart şifrenizi almanız gerekmektedir. Hem alışverişlerde hem de ATM’lerde kullanacağınız şifrenizi almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda kart şifresi almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz