Ana Sayfa Kartlar Enpara Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Enpara Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifresi Alma

Enpara son zamanlarda yoğun bir şekilde kullanılan bankalardan biri olmaktadır. Birçok müşteri ise almış oldukları banka kartı ve kredi kartlarının yeni şifresini nasıl oluşturacaklarına dair sorular sormaktadır. Bizler de sizin bu sorularınıza yanıt verebilmek için bu yazımızı hazırladık.

Aşağıda yer alan Enpara banka kartı ve kredi kartı şifresi almak için adımlar bulunmaktadır. Bu adımları düzenleyerek dikkatli bir şekilde şifre alabilirsiniz. 

Enpara Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Alma Adımları

Aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak şifrelerinizi alabilirsiniz. Enpara banka kartı ve kredi kartlarınızı internet şubeniz üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile birlikte dakikalar içerisinde şifre almanız mümkündür. 

Enpara kredi kartının avantajlarından sonra bu kartın şifresinin nasıl edinildiği konusuna geçebiliriz. Şubesiz bankacılık sistemi olmasından dolayı kredi kartınızın şifresini de internet şubesi üzerinden alabilirsiniz.

Enpara şubesine internet üzerinden giriş yapın ve sayfadaki ‘İnternet şubesi giriş’ butonuna tıklayın. Gelen pencerede ‘Bilgilerimi hatırlamıyorum’ başlığından ilerleyin. Yeni bir pencere açılacak ve bu kısımda TC kimlik numaranız ya da müşteri numaranız, cep telefonu numaranız ve resimde verilen güvenlik kodunu yazmanız istenecektir. Bilgileri forma yazdıktan sonra ‘Giriş’ butonunda hesabınıza ilerleyerek Enpara kredi kartınıza bu hesap sayfasında artık yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Şifre belirleyerek alışverişlerinizde rahatlıkla banka kartınızı ve kredi kartınızı kullanabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz