Ana Sayfa Kartlar Ziraat Maximum Limit Arttırma ve Düşürme

Ziraat Maximum Limit Arttırma ve Düşürme

Ziraat Maximum Card oldukça dikkat çekici kartlardan biri olmaktadır. Ziraat Bankası sunduğu imkanlardan dolayı çok dikkat çekici bankalarından biri olmaktadır. Ziraat Bankası Maximum kartının sunduğu avantajlardan dolayı birçok müşteri Ziraat Bankasını tercih etmektedir. 

Ziraat Maximum kart kullanan kişilerin en çok sorduğu sorulardan biri ise limit arttırma ve limit düşürme işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğidir. Ziraat Bankası limit arttırmak istiyorsanız, ödemelerinizi düzenli yapmanız gerekecektir. Limit arttırma işlemi için aşağıda yer alan adımları yapmanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda da ödeme konusunda zorluk yaşıyorsanız limit düşürme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekecektir. 

Ziraat Bankası Maximum Limit Arttırma

Eğer yukarıda belirttiğimiz gibi düzenli ödemelerinizi gerçekleştiriyorsanız ve var olan limitiniz sizlere yetmiyorsa, aşağıda gösterildiği adımları tekrarlayarak limit arttırabilirsiniz. Limit arttırmak için önemli olan işlemin ise mutlaka ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmanız gerekecektir. Ayrıca düzenli yapılmayan ödemeleri olan kişilerin limit arttırma işlemi gerçekleşmeyecektir. 

  • Limit arttırım talebiniz eğer 5 bin TL üzerindeyse banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. 5 bin TL altında limit arttırım taleplerini aşağıda yer alan başvuru kanalları aracılığıyla kullanabilirsiniz. Siz de farklı başvuru kanalları sayesinde bankaya limit arttırım talebinizi iletebilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00’ı arayarak hemen limit arttırım talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnterrnet&Mobil: Ziraat Bankası internet şubesi veya mobil şubesine giriş yaparak “kredi kartları” sayfasından kart limiti arttırmak için başvuruyu tamamlayabilirsiniz.
  • Ziraat ATM’leri:Ziraat Bankası ATM’lerinden kartl limitinizi arttırabilmek için talebinizi iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Limit Düşürme

Ziraat Bankası Maximum kartının limitinin fazla olduğunu ve ödemeler konusunda zorluk çekiyorsanız aşağıda yer alan adımları tekrarlayarak Ziraat Bankası Maximum kartının limitini düşürebilirsiniz. 

  • Müşteri hizmetleri: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00’ı arayarak hemen limit düşürme talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra banka yetkilileri bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. 
  • İnterrnet&Mobil: Ziraat Bankası internet şubesi veya mobil şubesine giriş yaparak “kredi kartları” sayfasından kart limiti düşürmek için başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Limitinizi düşürme işlemleri için yukarıda yer  alan adımlar yeterli olmaz ise Ziraat Bankası banka şubesine başvurmalısınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz