Ana Sayfa Kartlar Vakıfbank Worldcard Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Vakıfbank Worldcard Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Vakıfbank Worldcard kullanıcıları artık online işlemlerde sanal kart avantajlarından rahatlıkla yararlanabilecekler. Üstelik bunu oldukça hızlı yapabileceklerdir. Sanal kart avantajını Vakıfbank da müşterileri için sunmuştur. Bu yazımızda öncelikle sanal kart ve özelliklerinden daha sonra sanal kart oluşturma ve limit belirleme konularından bahsedeceğiz. 

Vakıfbank Worldcard Sanal Kart Nedir?

Var olan Worldcard’ınızı sanal ortamda rahat bir şekilde güvenle kullanmak isterseniz, sanal kart oluşturabilirsiniz. Sanal kart oluşturduktan sonra elde tutulur gözle görülür bir kart olmadığını sadece sanal dünyada geçerli bir kart olduğunu göreceksiniz. 

İnternet alışverişlerinizde ve cep telefonundan yapacağınız alışverişlerinizde sizi güvende tutan bu kart ile rahatlıkla alışveriş yapabileceksiniz. Gelin sizlerle beraber bu kartı nasıl oluşturabileceğinize ve limit belirleme işlemlerini nasıl yapabileceğinize birer göz atalım.

Vakıfbank Worldcard Sanal Kart Oluşturma

Vakıfbank Worldcard Sanal kart oluşturmak istiyorsanız, aşağıda vereceğimiz adımları tekrarlayarak rahatlıkla sanal kartınızı oluşturabilirsiniz. 

  1. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasına giriş yapılır.
  2. Kredi kartlarım sekmesine girilir ve kart işlemleri menüsünden sanal kredi kartı butonuna tıklanır.
  3. Açılan sayfada oluşturulacak sanal kredi kartı için limit belirlenir ve ilgili limitte kredi kartının oluşturulmasına onay verilir.
  4. Oluşturulan sanal kartın 16 haneli kart numarası, CVV kodu ve son kullanım tarihi ekrana yansıtılır.

Ekrana yansıyan bu 3 bilgi kredi kartınızla harcama yaparken size lazım olacak bilgilerdir. İlgili sanal karta aittir ve belirlediğiniz limitle yapacağınız harcamalarda kullanılabilir. İlgili limitin tamamını hacamalarda kullanmanız halinde yeniden limit açılmaz yani bakiyeniz sıfırlanır ve bir sonraki ekstre dönemine girinceye kadar da hiçbir şekilde siz istemedikçe yükselmez. Ayrıca Worldcard sanal kart belirlediğiniz için ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. 

Vakıfbank Worldcard Sanal Kart Limit Belirleme

Vakıfbank Worldcard sanal kartınızı oluşturduktan sonra geriye önemli bir adım olan limit belirleme adımı kalır. Çünkü kartınız ilk açıldığında 0 bakiye ile açılacaktır. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kartları kısmına girerek sanal kartınıza ulaşın ve sanal kart limit belirleme kısmına tıklayın. Daha sonra istediğiniz limiti belirleyin. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz