Ana Sayfa Bankacılık Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Denizbank son zamanlarda çok kullanılan bankalardan biri olmaktadır. Özellikle internet şubeleri ve online bankacılık işlemlerinde ayrı ayrı avantajlar sunmaktadır. Sizler de bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız, internet bankacılığı şifreniz olması gerekmektedir. Bu yazımızda nasıl kendinize internet bankacılığı şifresi alabileceğinizi, sim kart blokesi kaldırma işlemlerini ve unutulan şifre yenileme işlemleri hakkında önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır

Mobil üzerinden Denizbank’ı kullanmak isteyenler için bu kısımda nasıl bankacılık şifresi alabileceğinizin bilgilerini vermeye çalışacağız. 

İnternet bankacılık şifresi ile birlikte Havale EFT gibi birçok işlemleri gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. SMS ile şifrenizi hemen oluşturmak için; SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS göndererek şifrenizi alabilir veya değiştirebilirsiniz. 

İnternet Bankacılığı üzerinden “Güvenlik ve Ayalar / Şifre-Parola İşlemleri” menüsünden DenizBank kredi kartınıza şifre alabilir veya kredi kartı şifrenizi değiştirebilirsiniz. Ya da telefonla müşteri hizmetlerini arayarak bankacılık şifrelerinizi rica edebilirsiniz. 

Denizbank Sim Kart Blokesi Kaldırma 

Denizbank sim kart blokeniz var ise bunları birkaç adımda halledebilirsiniz. Denizbank sim kart blokeniz var ise Denizbank internet sitesi üzerinden sim kartınız üzerine var olan blokeyi kaldırabilirsiniz. 

Aynı zamanda da size en yakın Denizbank ATM’sine giderek var olan sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise size en yakın Denizbank şubesine giderek sim kart değişikliğiniz konusunda bilgi vererek bir dilekçe doldurmanız olmaktadır. 

Denizbank Unutulan Şifre Yenileme

Eğer Denizbank internet şifrenizi ya da kartınızın şifresini unuttuysanız birkaç adımda unutulan şifrelerinizi yenilemeniz mümkün olacaktır. Denizbank internet şifrenizi unuttuysanız uygulamaya girerek şifremi unuttum kısmına tıklamanız gerekecektir. Böylelikle birkaç adımda internet bankacılığı şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

Diğer bir yandan da eğer kart şifrenizi unuttuysanız Denizbank müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir. Denizbank müşteri hizmetleri yetkilileri sizlere unutulan kart şifresi konusunda yardımcı olacak ve yeni şifre oluşturmanıza da yardımcı olacaklardır. 0850 222 0800 numaralı telefondan Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz