Ana Sayfa Kartlar TEB Bonus Kart Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

TEB Bonus Kart Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

TEB Bonus kart sahiplerine güzel haberlerimiz var. TEB bonus kart sahipleri avantajlı olarak sanal kart oluşturabiliyorlar. Hem de hiçbir ücret ödemeden. Sanal kart ile sanal ortamdan rahatlıkla tüm alışverişlerinizi yapabileceksiniz. 

Bu yazımızda TEB bonus kart sahiplerinin nasıl sanal kart oluşturabileceğinden ve sanal kart özelliklerinin neler olduğundan aynı zamanda da limit belirleme işlemlerinizi nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğiz. 

TEB Bonus Sanal Kart Nedir?

Kendi kartınız olan TEB bonus kartı biliyorsunuz. Elde tutup gözle görebileceğiniz bu kartın sanal ortamda da bir kart olarak oluşturabilirsiniz. Sanal kart adından da anlaşılacağı üzere elde tutup, gözle görülebilen bir kart değildir. Sadece sizlere alışverişlerinizde yardımcı olan ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan bir karttır. 

İnternet üzerinden ya da telefon üzerinden rahatlıkla sanal karta belirlediğiniz limit üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Şimdi gelin sizlerle beraber TEB Bonus Sanal Kartı nasıl oluşturabileceğinize birer göz atalım.

TEB Bonus Kart Sanal Kart Oluşturma

TEB Bonus Kart Sanal kart oluşturmak istiyorsanız, aşağıda vereceğimiz adımları tekrarlarsanız, rahatlıkla sanal kartınızı aktif etmiş olursunuz. Aktifleştirme esnasında sorun yaşarsanız, TEB müşteri hizmetleriyle görüşerek sorunu halledebilirsiniz. 

  1. Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı uygulamasına giriş yapılır.
  2. Kredi kartlarım sekmesinin altında yer alan işlemler menüsünden sanal kredi kartı oluştur bağlantısına tıklanır.
  3. Oluşturulacak sanal kart için limit belirlenir.
  4. Belirlenen limitle sanal kredi kartı oluşturulması işlemine onay verilir.
  5. Verilen onay sonrasında sanal kredi kartı oluşturulur ve harcamada kullanılacak 16 haneli kart numarası, 3 haneli CVV kodu ve son kullanım tarihi ekrana yansıtılır.

Yukarıdaki adımlarla birlikte rahatlıkla istediğiniz zaman sanal kartınızı kullanabilirsiniz. 

TEB Bonus Kart Sanal Kart Limit Belirleme

Kartınızı oluşturduktan sonra geriye kalan önemli bir adım ise limit belirlemektir. Yine mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden kredi kartlarım sekmesine girerek sanal kartınıza ulaşabilir ve limiti istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Limitinizi belirledikten sonra kartınız bu limitin üstünde kullanılması mümkün değildir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz