Ana Sayfa Kartlar Halkbank Paraf Kart Kart Borcu (Ekstre) Atlama/ Erteleme

Halkbank Paraf Kart Kart Borcu (Ekstre) Atlama/ Erteleme

Halkbank Türkiye’nin sayılı devlet bankaları arasında yer almaktadır. Paraf kart da tüketicilerin yoğun bir şekilde kullandığı kartlar içinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızda sizlere kart tüketicilerin en zorluk çektiği konulardan biri olan borcu erteleme konusundan bahsedeceğiz. Aşağıda yer alan bilgilerle birlikte kart borcunuzu rahatlıkla erteleyebileceksiniz.

Kart borcunuzu ödemekte zorluk çekiyorsanız sizlere bir başka önerimiz de limit düşürme olur. Limitinizi düşürerek daha rahat alışveriş ve daha rahat ödemeler yapabilirsiniz. Halkbank Paraf kartınızın limitini nasıl düşürebileceğinizi merak ediyorsanız, sitemizde yer alan limit düşürme ile ilgili güncel bilgilere göz atabilirsiniz. Limitinizi düşürüp borcunuzu erteleme gibi durumlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. 

Halkbank Paraf Kart Borcu (Ekstre) Erteleme İşlemlerini Nerede Yapabilirim?

Halkbank Paraf kart borcu erteleme işlemleri için şubeye gitmenize gerek yoktur. Direkt olarak telefon bankacılığı ve internet bankacılığı işlemlerinizi kullanarak borcunuzu erteleme talebinizi iletebilirsiniz. Bunun için Halkbank müşteri hizmetleri yetkililerinin numaralarını arayarak borç erteleme talebinizi  sunmanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri talebinizi alarak bunun uygun olup olmadığını sizlere bildirecektir.

Halkbank Paraf Kart Borcu Ertelerken Kredi Notuma Bakarlar Mı?

Halkbank Paraf kart borcu ertelerken genellikle kredi notlarına bakılmaz. Ama ödeme düzeninizin çok fazla bozuk olması, sürekli geç ödemeniz ve birikmiş borçlarınız olması demek erteleme talebinizin reddedileceği anlamına gelebilir. Daha önceden borç ödeme konusunda biraz daha düzen aranmaktadır. 

Halkbank Paraf Kart Borcu Taksitlendirme İşlemlerini Yapabilir Miyim?

Halkbank Paraf kart borcu taksitlendirme işlemlerini de yapabilmeniz mümkündür. Taksit sayınız 6,8,12 ay olmak üzere sizin istediğiniz gibi ayarlanabilmektedir. Halkbank taksitlendirme işlemlerini yapmak istiyorsanız yine müşteri hizmetleriyle görüşmeniz yeterli olacaktır. 

Halkbank Paraf Kart Borcu (Ekstre)Erteleme İşlemini Ne Kadar Süre İle Yapabilirim?

Paraf kartınızı erteleme işlemini yapmak istiyorsanız yalnızca 3 ay süre ile erteleyebilirsiniz. 3 aydan daha uzun bir süre erteleme imkanınız bulunmamaktadır. Ayrıca borcunuza ek olarak da bankanın belirlediği piyasa şartlarının yukarısında erteleme faizi bulunmaktadır. Bu erteleme faizi borcunuza ekleneceğini ve erteleme süresi bittikten sonra da toplam borcun o şekilde gösterileceğini unutmamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz