Ana Sayfa Kartlar Yapı Kredi Worldcard Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Worldcard Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Worldcard kullanıcıları için burada önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Aşağıda yer alan bilgilerle birlikte Worldcard kartınızın iptalini gerçekleştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Bazı müşteriler Yapı Kredi Worldcard konusunda sorun yaşamaktadır. Çünkü ödeme konusunda sorun yaşayabilmektedirler. Ayrıca kredi kartı konusunda bağımlılık konusunda sorun yaşamaktadırlar. Bağımlılık sorunundan çözmek için kredi kartınızı kapatmanız çok daha iyi olacaktır. 

Yapı Kredi Worldcard kart kapatma bilgilerine gelin beraber göz atalım.

Yapı Kredi Worldcard Kart Kapatma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Worldcard kart kapatma işlemleri için aşağıda yer alan bilgilerle birlikte rahatlıkla kredi kartı kapatma işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz de mümkün olacaktır. 

Kredi kartının iptalini gerçekleştirmek isteyen kişiler kaybolma/çalınma sebebiyle olabileceği gibi doğrudan kapatma işlemleri için de çağrı merkeziyle iletişime geçebilir. Kartınızın kaybolması ya da çalınması halinde kayıp/çalıntı hattına bağlanabilirsiniz, ancak kartınızın kullanıma kapatılabilmesi için gerekli güvenlik teyitlerinden geçerek kredi kartı müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekir. Yapı Kredi World Card müşteri  hizmetleri numarası 0850 222 0 444’tür.

Kredi kartınızı tamamen kapatırken mutlaka kapatma nedeninizi net bir şekilde belirtmeniz gerekecektir. Bunlarla birlikte kredi kartınızı kapatmanız dahilinde hala daha açık görünüyor olabilir. İşte bu gibi durumlarda da biraz daha süreye ihtiyacınız vardır. Eğer belli bir süre sonra hala daha kartınız kapalı değil açık bir şekilde görülüyor ise bunu mutlaka bankanız ile görüşmeniz gerekecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz