Ana Sayfa Kartlar Odeobank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Alma

Odeobank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Alma

Odeobank bankasını kullanarak yeni bir kart talep ettiniz ve kartınız elinize ulaştı. Artık bu kartınızı kullanabilmek için diğer önemli adım olan şifreye ihtiyacınız vardır. Çünkü şifre olmadan kartı kullanabilmeniz pek mümkün değildir. Kartınızın şifresini aşağıda vereceğimiz adımlarla belirleyerek istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. 

Ama bu noktada önemli olan bir diğer adım ise Odeobank kullanıcılarının mutlaka dikkat etmesi gereken şifre belirleme kısmıdır. Çünkü belirlediğiniz şifrenizi bir başka kişilerle paylaşmamalı ve bu şifrenizin sadece size özel olduğunu bilmelisiniz. Bu açıdan doğum tarihinizi ya da sevdiklerinizin önemli günlerini şifrelerinizde kullanmayınız. Aynı zamanda takımınızın tarihini ya da sıralı gelen sayıları “1234” gibi kullanmamanız gerekmektedir. Güvenliğiniz için şifrenizi belirledikten sonra Odeobank ATM’lerine gelerek şifrenizi onaylatmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Şifrenizi onaylattıktan sonra rahatlıkla kullanabilmeniz mümkün olacaktır. 

Odeobank Banka Kartı ve Kredi Kartı Şifre Belirleme İşlemleri

Odeobank banka kartı ve kredi kartına sahip iseniz aşağıda vereceğimiz adımları tekrarlayarak şifrenizi belirleyebilirsiniz. Bu aşamada önemli olan bir nokta ise eğer şifrenizi tekrar unutursanız, müşteri hizmetleri numarasından Odeobank ile iletişime geçip yeni şifre talebinde bulunmanız gerektiğini de unutmamalısınız. 

Odeabank kredi kartı şifre alma SMS yoluyla yapılmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz işlemleri aynı şekilde kredi kartınız içinde uygulayarak kısa süre içerisinde kredi kartınıza ait olan şifrenizi alabilirsiniz. Özellikle bankanın telefon danışmanlığı hattı olan 444 8 444 numaralı telefonu aramanız durumunda müşteri hizmetleri sizlere en kısa süre içerisinde dilediğiniz kredi kartınızın şifresini SMS yoluyla cep telefonlarınıza gönderecektir.

Odeabank bankamatik kartı şifre alma yöntemlerinden olan SMS ile şifre alma hakkında bilgi verelim. Kullanmakta olduğunuz Odeabank bankamatik şifrenizi almak istediğiniz zaman cep telefonlarınızın SMS bölümüne giriş yaparak büyük harfler ile “SIFRE” yazın. Daha sonra bir boşluk bırakmanız ve arkasından şifrenizi almak istediğiniz kartınızın son 4 rakamını yazmanız ve arkasından bir boşluk daha bıraktıktan sonra kartınızın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazarak 8444’e SMS göndererek yeni kart şifrenizi Odeabank üzerinden talep edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz