Ana Sayfa Kartlar TEB Bonus Kart Kart Borcu (Ekstre) Atlatma / Erteleme

TEB Bonus Kart Kart Borcu (Ekstre) Atlatma / Erteleme

TEB bankası en çok tercih edilen bankalardan biri olmaktadır. Özellikle de kredi kartlarında sunduğu önemli avantajlar sayesinde birçok kişi TEB bonus kartlarını kullanmaktadır. Hatta öyle çok fazla kullanan kişiler var ki bağımlılık derecesine zaman zaman gelebilmektedir. Bizler de bu yazımızda TEB bankasının en çok sevilen kartlarından biri olan Bonus kart borcunuzu nasıl erteleyebileceğinizden bahsedeceğiz. 

TEB Bonus kartı çok kullanmaktan dolayı bazen borçlarınız yüklü miktarlarda gelebilir. Hatta bazı durumlarda da kartınızın borcunu ertelemek isteyebilirsiniz. İşte bu yazımızda kredi kartı borcunuzu nasıl erteleyebileceğinizden bahsedeceğiz. Ama her şeyden önce ödemekte zorluk çektiğiniz kredi kartı borcunuzu limit azaltma işlemi ile biraz daha rahatlatabilirsiniz. Limiti ne kadar fazla olursa o kadar çok harcayacağınızı düşünüyorsanız mutlaka en kısa sürede TEB bonus kart limitlerini azaltmanız gerekmektedir. Sitemizde bulunan yazılardan yararlanarak dakikalar içerisinde limit azaltma işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

TEB Bonus Kart Erteleme İşlemleri Nereden Yapılır?

TEB Bonus kart erteleme işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, TEB şubelerine gitmenize gerek yoktur. TEB şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden de kart borcu erteleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da TEB müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayarak çok rahat bir şekilde kart erteleme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. 

Kart erteleme işlemleriniz için kredi notuna genelde bakılmaz. Ama ödemeleriniz sürekli olarak geç yatırılıyorsa ve borcunuz ciddi oranda birikmiş ise TEB Bonus kart erteleme başvurunuz kabul edilmeyebilir. Borcunuzu az da olsa düzenli bir şekilde ödüyor olmanız gerekecektir. Bu konuda önemli noktalara dikkat etmeniz gerekecektir. 

TEB Bonus Kart Erteleme İşlemi Ne Kadar Süre İle Olur?

TEB Bonus kart erteleme işlemleri her bankada farklılık gösterdiği gibi TEB Bankasında da farklılık göstermektedir. TEB Bonus kart erteleme başvurunuz kabul edilirse en fazla 3 aya kadar borcunuz ertelenmektedir. 3 aydan daha fazla erteleme mümkün olmamaktadır. Ayrıca ertelenen borcunuza ek olarak da erteleme faizi ekleneceğini de unutmayınız. Faiz oranları her gün değişmektedir. TEB müşteri hizmetlerinden faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz