Ana Sayfa Krediler Kredi Kartı Nakit Çekime Ne Kadar Faiz Alıyor

Kredi Kartı Nakit Çekime Ne Kadar Faiz Alıyor

Kredi Kartı Nakit Çekime Ne Kadar Faiz Alıyor

Kredi kartınızdan nakit avans alabileceğinizi biliyor muydunuz? Herhangi bir ATM aracılığı ile kredi kartınızı kullanarak hesabınızda olmayan kredi kartı limitinizden para çekebiliyorsunuz. Ancak direk harcama yapmanızda kart komisyonu alınmaz iken kredi kartından nakit para çekiminde faiz alınıyor. Kredi kartı çekime ne kadar faiz alıyor oranları ne 500 TL çekseniz ne kadar geri ödersiniz ?

Kredi Kartı Nakit Çekime Ne Kadar Faiz Alıyor

Kredi kartları hemen hemen her noktada komisyonsuz kullanıma açıktır. Sadece kuyumcu gibi nakit değeri taşıyan kar marjları düşük emtia alımlarında sizden komisyon talep edilir. Yakıt alırken, restoranda markette her yerde ödeme yapmak için komisyon ödemezsiniz. Ancak kredi kartından nakit para çekebilirsiniz. Bu durumda kartınıza göre farklılık gösterecek komisyon oranında faiz işleyecektir. 500 TL nakit çekimi 500 TL + faiz olarak bankaya yatırmak zorundasınız.

kredi kartından nakit para çekmek

Worldcard Nakit Çekim Oranı

Worldcard hesap ödeme tarihinde ödenmeyen tutara %2,25 faiz uygulamaktadır. Nakit çekim yaptığınızda ise o günden başlayan faiz oranı 2,25 olarak işlemeye başlar. Hesap kesim tarihine kadar işleyen nakit avans faizi hesap ekstrenize yansıması ile durur. Eğer ödeme gününde yatırmaz iseniz tekrardan 2,25 faiz oranı aktif olur işlemeye başlar. Günlük faiz işlediği gibi KKB puanınıza da direk etki eder. İleride kredi çekme durumunuzda sizin bankacılık puanınızı büyük oranda düşürdüğünden sorun yaşayabilirsiniz.

İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Çekmek

İNG Bank kredi kartından nakit para alabilirsiniz. İNG Bank müşterilerine özel nakit taksitli avans vermektedir. Bankaların kredi prosedürleri ile uğraşmadan taksitli kredi çekebilirsiniz. 500 TL 5 aylık kredi kartından taksitli avans kullandığınızda aylık 108 TL olarak ekstrenize yansıyacaktır. Toplamda 41 TL faiz ödemiş olacaksınız. İNG Bank kredi kartından 5.000 TL nakit çekmeniz durumunda 10 aylık taksitlendirme yaparsanız aylık 577 TL olmak üzere toplam 5770 TL geri ödemiş olacaksınız. İNG Bank kredi kartından nakit avans çekme limiti 7.000 TL dir. Maksimum 12 aya kadar taksitlendirmeye izin vermektedir. Kredi kartından 7000 TL nakit çekersem geri ne kadar öderim ? 12 ay taksit yapmanız durumunda 8288 TL ödeyeceksiniz. 2 taksitte ödemeniz durumunda da 7285 TL olarak geri yatırmanız gerekiyor.

İNG Bank Kredi Kartından Nakit Para Çekmek

Card Finans Nakit Çekime Ne Kadar Faiz Alıyor ?

Kredi kartı nakit çekime ne kadar faiz alıyor, ne kadar taksit yapıyor ? Card Finans nakit çekim limiti 4.000 TL ile sınırlı. Aylık taksit 6-9 ve 12 ay için taksitlendirmeye izin veriyor. 1000 TL nakit avansa uygulanan faiz 12 ayda 184 TL oluyor. 4000 TL nakit çekime ne kadar faiz uygulanır diye merak ediyorsanız 6 ay toplamında 4386 TL olarak geri ödüyorsunuz. Yani 6 ay için 386 TL faiz ödemiş olursunuz. Bunu ATM den direk siz kendiniz yapabilirsiniz. Bankadan kredi kullanmak isteseniz gelir belgesi, ve hayat sigortası gibi bir kesintiler olacak. Kredi kullanım bedeli gibi kesintilere maruz kalmadan Card Finans nakit çekime 4000 TL tutarına kadar izin veriyor. Kredi karı nakit çekim faiz oranı en düşük ve en avantajlı kartlardan birtanesi. Tek dez avantajı 4000 TL ile sınırlı olması.

Card Finans Nakit Çekim

Axess Kredi Kartı Nakit Avansa ne Kadar Faiz Uyguluyor

Akbank nakit 5000 TL çekerseniz geriye 30 günün sonunda 5341 TL para ödemenizi bekliyor. Axess kredi kartı nakit para çekmeye pek uygun değil. Kredi kartları arasında en yüksek geri ödemesi bulunan kart olarak şuanda. Gelecek kampanyalarımızda Akbank kredi kartı nakit çekim faizi konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Bankadan kredi çekmek yerine kredi kartına nakit para çekerek taksitlendirme yaparsanız küçük tutarlarda en düşük kredi kullanmış olursunuz. Size hemen hemen tüm bankalara ait kredi kartı nakit çekime ne kadar faiz alıyor bilgisini verdik. Anlık durumlara göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz