Ana Sayfa Krediler Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Halkbank

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Halkbank

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Halkbank

Kredi kartı harcamalarınızı ekstre kesildikten sonra da taksit yapabilirsiniz. Sıkıştığınızda kredi kartı borcu taksitlendirme seçeneği ile Halkbank müşterileri borçlarını öteleyebilir. Bunun için taksitlendirme faiz oranı 2,25 olarak işlemektedir. Kredi kartı borcu nasıl taksitlendirilir sizlere anlatalım.

Kredi kartı demek aslında sizin için hazır kredi anlamına gelmektedir. Limiti kadar onaylanmış krediniz bulunmaktadır. Kredi kartından nakit çekim yaparak taksitlendirme de yapabilirsiniz. 7000 TL ve 12 aya kadar bankalara göre farklılık gösteren nakit paraya taksitli kredi sunulmaktadır. Aynı şekilde kredi kartı harcamalarınızı ödeyemeyecek iseniz kalan tutarı için taksitlendirme talep edebilirsiniz. Daha önceden kredi kartı taksitlendirmesi yapıp ödememe durumu yapmadı iseniz bu şansınız her zaman vardır. Kırmızı çizgi eskiden taksitlendirme yapıp ödemedi iseniz muhtemelen kredi kartınız da yakın zamanda kullanıma kapatılacaktır. Batık kredi tutarı 2018 yılında %30 arttığı için 2019 yılında bankalar daha sıkı sistem uygulamaktalar.

Halkbank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Kredi kartı borcuna taksit yapmak isterseniz Halkbank online şubenize girerek işlemi yapabilirsiniz. Online şube üzerinden kredi kartı sekmesini tıklayın. Ödeme seçeneğinden taksitlendirme yap seçeneğini tıklayın. Size sunulan 2,25 faiz oranında kaç aylık taksit yapacağınızı seçin. 6-9 ve 12 aylık taksit seçenekleri bulunuyor. Hepsi için uygulanan faiz oranı aynı. Bu işlem için ücret ve komisyon alınmamaktadır. Yalın faiz ve Bmsv uygulanmaktadır.

Paraf Card borcu taksitlendirme

1000 TL kredi kartı borcunu taksitlendirdiğinizde ne kadar faiz ödersiniz

1000 TL 6 Ay Taksitlendirmede aylık ödemesi 182,77 TL toplam geri ödemesi 1097 TL olacaktır.
1000 TL 9 Ay Taksitlendirmede aylık ödemesi 126.64 TL toplam geri ödemesi 1139 TL olacaktır.
1000 kredi borcunu taksitlendirdiğinizde aylık ödemesi 98,67 TL toplam faizi ile geri ödenecek tutarı ise 1185 TL olacaktır.

kredi kartı borcu taksitlendirme

Kredi kartından harcama yapıp sonradan taksitlendirme talep ettiğinizde ATM’den nakit para çekme işlemi ile aynı işlem görecektir. Ancak nakit para hemen faiz işlemeye başlatırken taksitlendirmeyi ekstre gününüzde yapacağınız için aradaki günlerden faiz ödememiş olursunuz. Halkbank kredi kartı borcu taksitlendirme işlemini ATM makinalarından da yapabiliyorsunuz. Ayrıca online bankacılığı cep telefonunuz üzerinden dahi kullanarak yapabilirsiniz. Kredi kartı borcu taksitlendirme Halkbank Paraf Card sahiplerine çok kolay. Ödemelerinizi erteleyerek düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Herkese bol kazançlı günler diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz