Vakıfbank Gıda Kampanyası 2019 Başvuru

Vakıfbank Gıda Kampanyası 2019 Başvuru
12 Ocak 2019 21:28 | Son Güncellenme: 30 Mart 2020 10:03
2
A+
A-

Devlet bankasından bir yenilik daha. 2019 yılı banka kampanyaları adı altında Vakıfbank gıda kampanyası 2019 başvuru almaya başladı. 25 TL gıda alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Worldpuan kartınıza tanımlanabilmesi için başvuru yapmalı ve Vakıfbank Worldcard sahibi olmanız gerekiyor. Akaryakıt bonusu da ayrıca bağımsız olarak banka müşterilerine tanıtıldı.

Worldcard Market Puanı

Finansbank öncülüğünde Worldcard bir çok banka tarafından ortak kullanım sunuyor. Bu yüzden bonusları ve anlaşmaları en yüksek olan banka kartı olarak biliyor. En çok bonus veren kredi kartı Worldcar şimdi de market bütçesine destek olmaya başladı. 20 Ocak tarihine kadar 125 TL ve üzeri 3 defa harcama yaptığınızda 25 TL para market puan Worldcard hesabınıza yükleniyor. Paranızı market gıda üzerinden pos almış müesseselerde 25 TL bonus puan ile alış veriş yapabilirsiniz. Ek kart ile yaptığınız harcamalar da kampanya içerisinde değerlendirilmektedir. Aynı gün içerisinde 125 TL harcamaları sadece bir harcama olarak kabul edilir. Her müşteri için sadece bir kere 25 TL verilmesi ise size kötü haberimiz.

Vakıfbank Gıda Kampanyasına Nasıl Başvurulur

Kampanyaya katılmanız için önce kredi kartınızı kampanya için aktif etmeniz gerekiyor. Kredi kartınızın son 6 hanesini mesajlara yazarak GIDA yazıp 6635 numarasına SMS gönderin. Size 3 dakika içerisinde dahil olduğunuz kampanya bilgisi gelecektir. Onay mesajı ardından kredi kartınız ile 3 defa 125 TL ve üzeri market harcaması yaparak 25 TL bonus gıda market puanı kazanabilirsiniz.

Kredi Kartı Kampanyaları 2019

Kredi Kartı Kampanyaları 2019

Vakıfbank hem gıda puanı hemde akaryakıt puanı ile 2019 kredi kartı puanlarını tanıttı. En büyük ekonomi eldeki paranın değeridir. Elinizdeki paranın değerini bilerek harcama yapar ve akıllı kullanım gerçekleştirirseniz ay sonunu kolay getirebilirsiniz. Evin ihtiyaçlarını 125 er TL halinde 3 ayrı günde almanız size bu ay 25 TL kazandıracaktır. Aynı şekilde akaryakıt Worldcard kampanyası da benzer niteliktedir. Farklı bankalardan kredi kartı edinerek farklı alanlarda puanlar toplayabilir ay sonunda %10 gibi kampanya puanları ile ek harcama yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 2019 kredi kartı kampanyalarını takip etmeniz gerekiyor. Elinizdeki parayı mantıklı harcadığınızda ve alış verişinize dikkat ettiğinizde göreceksiniz ki her şey kolay olacak. Vakıfbank gıda kampanyası 2019 başvurusu yapmayı unutmayın. Worldcard sizin için en çok puan veren karttır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.