Ana Sayfa Kartlar TEB Bonus Kart Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

TEB Bonus Kart Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

TEB Bonus kart en çok tercih edilen kredi kartları arasında yer almaktadır. Bu yazımızda aklında çok soru olanlar için TEB bonus kart yenilemesi nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

TEB bonus kartlarını herhangi bir durumda kaybedebilirsiniz. Ya da çaldırabilirsiniz. Kaybetme ya da çaldırma gibi durumlarda kartınızı yenilemeniz gerekmektedir. Bununla birlikte kartın son kullanma tarihi biterse, kartının kullanıma devam edilmek için mutlaka kartın yenilenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kartın kullanımına devam edilmesi olanaksızdır. Bu anlamda kesinlikle kart yenileme işlemleri için bankanıza başvurmanız gerekecektir. Şimdi aşağıda yer alan bilgilerle birlikte rahatlıkla TEB bonus kart yenilemesi yapılabilmektedir.

TEB Bonus Kart Kart Yenileme İşlemlerinin Yapılması

TEB Bonus kart, kart yenileme işlemleri için aşağıda yer alan noktalara dikkat çekerek kart yenileme yapmanız gerekecektir.

Herhangi bir şekilde TEB Bonus kartınız kayıp olması ya da çalınması gibi durumlarda TEB müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir. 0850 200 0666 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak kartınızın kayıp olduğunu ya da çalındığını bildirebilirsiniz. Daha sonra kartınız yenilenme sürecine girecek ve bununla birlikte sizlere yeni kart en kısa sürede getirilecektir.

Aynı zamanda TEB şubelerine giderek kartınız ile ilgili yenileme işlemleri yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Yenileme işlemleri yürürlüğe girilerek, daha sonra en kısa sürede sizlere var olan adresinize yeni kartınız gönderilecek ve böylelikle işlemlerinize devam edeceksiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz