Ana Sayfa Bankacılık Enpara İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Enpara İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

İnternetin hayatımıza derinlemesine girmesiyle birlikte online banka işlemi kullanım oranları da ciddi oranda artmıştır. Enpara da online bankacılık konusunda çığır açmış, güvenilir bankalardan biri olmaktadır. 

Bu yazımızda sizlere Enpara kullanacaklar ve kullananlar için internet bankacılığı şifresi alma, sim kart blokeniz var ise bu blokeyi nasıl kaldırabileceğinizi ve unutulan şifrelerinizi nasıl yenileyebileceğiniz konusunda önemli bilgiler vermeye çalışacağız. 

Enpara internet bankacılığı ile tüm para gönderme ve alma işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu yüzden internet bankacılığı şifresini almak oldukça önemli olmaktadır. Gelin beraber internet bankacılığı şifresini nasıl alabileceğinize bakalım.

Enpara İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Enpara internet bankacılığı şifresini almak istiyorsanız, belli başlı adımları gerçekleştirmeniz gerekecektir. Enpara internet bankacılığı şifresi alma sırasında etrafınızda biri var ise mutlaka şifrenizi 2.kişilerle paylaşmamanız gerekecektir. Başka insanlarla şifrenizi paylaşırsanız, onlar da sizin sisteminize bağlanabileceklerdir. 

Enpara sistemine üye olduktan sonra Enpara sizlere geçici ve tek kullanımlık bir şifreyi otomatik olarak SMS yoluyla gönderecektir. Sisteme ilk girişlerinizi bu tek kullanımlık şifreniz ile yapacaksınız. Sonra sistem size otomatik olarak şifrenizi belirlemeniz gerektiini söyleyecektir. Yeni şifrenizi belirledikten sonra internet bankacılığı şifresi alabileceksiniz. Bundan sonra da rahatlıkla yeni şifrenizi kullanabilirsiniz. 

Enpara Sim Kart Blokesi Kaldırma

Enpara sim kart blokeleri eğer sim kartınızı farklı bir operatöre bağlarsanız karşı karşıya geleceğiniz durumlardan biri olmaktadır. Sim kart blokesini kaldırmak için bir takım işlemler yapmalısınız. Bu durumda 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak bu blokeyi kaldırabilirsiniz veya internet şubesine girişte karşınıza çıkacak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplamanız ve internet şifrenizi değiştirmeniz durumunda bu bloke otomatik olarak kalkar.

Böylelikle rahatlıkla telefonunuz üzerinden online olarak Enpara sistemine girebileceksiniz. 

Enpara Unutulan Şifre Yenileme

Eğer Enpara sistemine giriş yaparken unutulan şifreyi yenilemek istiyorsanız, sisteme giriş yaparken şifremi unuttum kısmına tıklamanız gerekecektir. Daha sonra TC kimlik numaranızı, cep telefonunuzu, ve güvenlik numarasını girmeniz gerekecektir. Unutula n şifreyi yenilemek istiyorsanız, telefondan değil bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz