Ana Sayfa Bankacılık İş Bankası MaxiPuan Kullanılan İnternet Siteleri

İş Bankası MaxiPuan Kullanılan İnternet Siteleri

Ülkemizin en büyük banka kuruluşlarından olan İş Bankası’nın kredi kartını kullanan kullanıcılar anlaşmalı noktalardan yaptığı alışverişlerde MaxiPuan kazanmaktadır. Kazanılan bu puanlar sayesinde kişiler bazı alışverişlerini ücretsiz olarak yapabilmektedir. Kredi kartı ekstresinde ilgili puanlar detaylıca yazmakta olup, bazı kampanyalardan dolayı bu puanlar belirtilen süre içerisinde kullanılmalıdır aksi takdirde puanlar kaybolmaktadır.

MaxiPuan Kullanılan İnternet Siteleri

İş Bankası’nın anlaşmış olduğu birçok İnternet sitesi ve kurum bulunmaktadır. Kurumların POS cihazlarında yapılan harcamalardan belirli oranlarda MaxiPuan kişilerin hesabına aktarılmaktadır. Maximum kart sahipleri alışveriş sitelerinden yaptıkları harcamalarla da puan kazanabilmektedir. İş Bankası’nın anlaşmış olduğu İnternet sitelerinin başında; Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Hızlıal, Gratis ve Migros yer almaktadır.

Söz konusu anlaşmalara yeni iş yerleri eklenirken bazı iş yerleri de çıkarılmaktadır. Örneğin, İş Bankası’nın kampanya sayfasına girdiğinizde “Hepsiburada’da 50 TL’ye varan MaxiPuan” kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya 1 Şubat 2019 tarihinde başlamış olup 15 Şubat 2019 tarihinde bitmiştir.

İş Bankası’nın resmi sitesine girdiğinizde en alt kısımda “Kampanyalar” sayfasında Gratis’de geçerli olan 25 TL’lik MaxiPuan kampanyasını görebilirsiniz. Gratis kampanyası Mayıs 2019’un sonuna kadar geçerlidir. Alışveriş yapmadan önce bankanın kampanyalarını takip edebilirsiniz. Bu kampanyalar sürekli olarak yenilenmektedir.

Puanlar yıl sonunda sıfırlandığı için kazanılan puanlar en kısa sürede harcanmalıdır. Öğrenci, ev hanımları ve esnaflar kısacası Maximum karta sahip herkes bu kampanyalardan yararlanabilir. Alışveriş esnasında MaxiPuan sorgulaması yapabilir ve puanlarınızı kullanacağınızı belirtirseniz harcama direkt olarak puanlardan yapılmaktadır.

Kazandığınız puanları müşteri hizmetlerinden, İnternet bankacılığından ve mobil uygulamalar üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

MaxiPuan’ın Geçerli Olduğu Kuruluşlar

Marketler: Migros, Carrefour, Şok ve A10

Mağazalar: Koçtaş, LC Waikiki, Tekzen, Boyner ve Bimeks.

Alışveriş Siteleri: Hepsiburada, Hızlıal, Markafoni ve Sanalmarket.

Akaryakıt İstasyonları: Total, Petrol Ofisi ve BP.

8 YORUMLAR

  1. n11 yeni başlamış ama puaninizin hepsi almaya yetmeli. mesela 50 puanla 55 liralik ürün alamazsiniz. 50 puanla 49 liralik ürün alabilirsiniz. kesin bilgi yayalım

  2. Yalan söylemeyin artık internet üzerinden hiçbir şekilde kullanılmıyor maxipuan
    Hepsiburada, n11, GittiGidiyor ve Trendyol’da kullanılmaaaaaaaaaaaaaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz